1. VisitOpolskie.pl-poznaj Śląsk Opolski

  VisitOpolskie.pl to jedyny, regionalny portal turystyczny w Województwie Opolskim stworzony z myślą zarówno o turystach chcących odwiedzić Opolszczyznę, jak i mieszkańcach.

  To wirtualny przewodnik po najciekawszych atrakcjach turystycznych województwa opolskiego. Bez problemu znajdziecie tam bazę noclegową i gastronomiczną, ale także informacje praktyczne oraz przydatne obiekty jak np. szpitale czy apteki. Dodatkowo na portalu znajduje się codziennie aktualizowane kalendarium wydarzeń i imprez, interaktywna mapa regionu oraz wiele innych udogodnień i ciekawych rozwiązań.

  Ściągnij koniecznie !
  Katalog Produktów Turystycznych Visit Opolskie

  Portal prowadzony jest przez wykwalifikowanych pracowników Opolskiego Centrum Informacji Turystycznej. Dla jeszcze większego komfortu strona dostępna jest w czterech wersjach językowych : polskiej, angielskiej, niemieckiej i czeskiej. W najbliższym czasie zostanie również przetłumaczona na języki francuski i rosyjski oraz dostępna będzie dla osób słabo widzących. Dzięki portalowi możemy dowiedzieć się wszystkiego o Województwie Opolskim – najmniejszym, a zarazem jednym z najatrakcyjniejszych województw w Polsce. Opolszczyzna oferuje cały wachlarz przeróżnych rozrywek związanych z licznymi atrakcjami turystycznymi, zabytkami, kulturą oraz z wyjątkowymi walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi.


  Na portalu VisitOpolskie.pl znajdziecie między innymi:

  • Najważniejsze, codziennie aktualizowane nadchodzące wydarzenia i imprezy 

  Bazę największych atrakcji turystycznych Opolszczyzny m.in. JuraPark w Krasiejowie, „Śląski Disneyland” czyli Zamek w Mosznej oraz wiele innych

  Bazę noclegową  i gastronomiczną Województwa Opolskiego

  Zapraszamy również do zapoznania się z pierwszym w historii opolskiego „Katalogiem produktów turystycznych VisitOpolskie”, który zawiera gotowe i wycenione ofert pobytowe na Opolszczyźnie. To nie tylko bogata i ciekawa oferta turystyczno-pobytowa ale dodatkowo cenne źródło informacji o naszym regionie.

  VisitOpolskie.pl to najpełniejsze i najbardziej aktualne źródło informacji o Śląsku Opolskim. Wchodzisz i wiesz!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne