1. Teneryfa: turystyczny raj czy chwilowa moda?

  Popularność Teneryfy, największej wyspy w archipelagu Wysp Kanaryjskich, dziwić przestała już dawno. Specjaliści zastanawiają się jednak, czy popularność tego kierunku będzie się utrzymywać w kolejnych sezonach.

  Na czym polega fenomen Teneryfy?

  Teneryfa to wyspa wyjątkowa z kilku względów. Jej wielkimi walorami są wspaniałe warunki klimatyczne, liczne atrakcje oraz doskonałe zagospodarowanie. Jeśli szukasz idealnego miejsca na rodzinne wczasy, sprawdź w ofercie biura podróży Rainbow Tours propozycje wypoczynku na tej wyspie. Szybko przekonasz się, że tu każdy znajdzie dla siebie moc atrakcji. Liczne oferty wypoczynku dla singli i seniorów, moc rozrywek dla osób podróżujących z dziećmi oraz wspaniałe dary natury, dzięki którym Teneryfa przyciąga też miłośników przyrody – oto najważniejsze walory tej wyspy, która jest w stanie spełnić oczekiwania niemal wszystkich podróżników.

  Wyspiarskie symbole: z tym kojarzona jest Teneryfa

  Teneryfa może się pochwalić wspaniałymi atrakcjami, które stały się najlepszymi wizytówkami całego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Tu czekają i piękne plaże, i malownicze porty rybackie. Nie brak też na tej wyspie kolonialnych miasteczek oraz miejsc, które zachwycają przyrodniczym bogactwem. Park Narodowy Teide jest z kolei wielką atrakcją dla miłośników pieszych wypraw, którzy chcą aktywnie spędzać czas w wulkanicznej scenerii. Wiele wspaniałych atrakcji przygotowano z myślą o najmłodszych turystach. Familijny wypoczynek na tej wyspie umożliwia szereg wspaniałych parków rozrywki. Siam Park to raj dla tych, którzy chcą spędzić czas na zabawie w wodzie, z kolei niezwykłe spotkania ze zwierzętami są największą atrakcją w takich obiektach jak Jungle Park czy też Loro Park.

  Teneryfa: czy w 2015 roku nadal będzie tak popularna?

  Ogromne zróżnicowanie atrakcji i wspaniałe warunki pogodowe to czynniki, które bez wątpienia pozwolą Teneryfie utrzymać pozycję lidera w turystycznej branży. Już teraz nie brak turystów, którzy, snując plany na lato 2015, spoglądają w stronę Wysp Kanaryjskich. Na największej wyspie tego archipelagu znajdą wszystkie te atrakcje, które decydują o atrakcyjności wakacyjnej podróży.

  Teneryfa to jeden z największych fenomenów w turystycznej branży. Na tej wyspie może miło spędzić czas i duży, i mały turysta. Dla aktywnych oraz dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na relaks i dobrą zabawę, jest to idealny kierunek podróży. Wszystko wskazuje na to, że ogromne zainteresowanie wypoczynkiem na Teneryfie będzie się utrzymywać jeszcze przez długi czas.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne