1. Polferries – kierunek Skandynawia

  Do Skandynawii? Tylko z… Polferries

  Zobacz Skandynawię. Popłyń w rejs z Polferries, już na promie ciesz się zasłużonym odpoczynkiem. Morska podróż jest niezwykle ekscytująca- niezapomniany widoki na pełne morze, zachody słońca, radosna zabawa w dyskotece to tylko niektóre plusy podróży promem po Bałtyku.

  Zapraszamy na pokłady promów: Scandinavia, Wawel, Baltivia. Pływamy na okrągło na liniach Świnoujście- Ystad, Świnoujście- Kopenhaga przez Ystad, Gdańsk- Nynäshamn pod Sztokholmem.

  Skandynawia jako kierunek turystyczny urzeka dziewiczą naturą, zabytkami i fiordami. Jest to idealna destynacja dla podróżnych, którzy cenią spokojny wypoczynek.

  Polferries w roku 2012 przygotowała dla Was wycieczki do Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegi. Nasi eksperci pokażą Wam wszystko czym Skandynawia urzeka i zadziwia. Sztokholm, Kopenhaga, Helsinki, Oslo czy Nordkapp to tylko niektóre z proponowanych przez nas destylacji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, grupowych oraz szkół. Wszystkich pasażerów traktujemy wyjątkowo aby zapewnić maksimum zadowolenia z odbytej podróży.

   

  Zapraszamy na pokłady naszych promów, może będziesz naszym 14-milionowym pasażerem…

  Kontakt:

  Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries

  ul. Portowa 41

  78-100 Kołobrzeg

  infolinia: 801003171

  dla telefonów komórkowych: +48228600930

  email: info@polferries.pl

  rezerwacja online: www.polferries.pl

   

   

  Zapoznaj się z naszymi

  OFERTAMI SPECJALNYMI

   

   

  Football 2012 –
  noclegi na Euro 2012

  SPRAWDŹ!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne