1. Hotel, który umożliwia atrakcyjny pobyt na Mokotowie

  Kilka dni na warszawskim Mokotowie z pewnością oczaruje turystów i ludzi przybywających do stolicy w celach biznesowych. Urokliwa dzielnica charakteryzuje się zielenią, niezwykłymi zaułkami i wieloma różnorodnymi atrakcjami, które sprawiają, że każda osoba znajdzie coś dla siebie. Dlatego warto zarezerwować nocleg w jednym z miejscowych obiektów – Start Hotel Aramis i cieszyć się z komfortowego zakwaterowania oraz szerokich możliwości rozrywki, jakie zapewnia okolica.

  Co istotne, usytuowanie hotelu umożliwia bezpośredni dojazd do niego z Dworca Centralnego czy portu lotniczego Warszawa-Okęcie. Goście podróżujący samochodem mogą bez obaw zostawić pojazd na strzeżonym parkingu, który obsługuje również autokary. Kolejne udogodnienie jest związane z otwartością obiektu na czworonogi, a część pokoi jest przeznaczonych tylko i wyłącznie na potrzeby ludzi unikających nikotyny. Osoby niepełnosprawne mogą zarezerwować pobyt w pokojach pozbawionych barier architektonicznych.

  Wszyscy klienci mają zagwarantowany nocleg w komfortowych warunkach (nowe meble, łazienki z kabinami prysznicowymi, bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor). Energii na wycieczkę po Mokotowie nabierzemy w hotelowej restauracji, gdzie szef kuchni serwuje pożywne śniadania, syte obiady i smaczne kolacje.

  Jak już wspomnieliśmy, Mokotów oferuje turystom niezapomniane przeżycia. Wyciszenie i relaks znajdziemy chociażby w kompleksie parkowym Pola Mokotowskie albo w rezerwacie przyrody nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Miłośnicy militariów mogą zwiedzić zespół fortów i Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, a atrakcje dla całej rodziny zapewniają pobliskie centra handlowe. Ważnym miejscem dla pielgrzymów jest Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. To oczywiście tylko wycinek z tego, co zobaczymy podczas pobytu na Mokotowie.

  Odpowiednie zaplanowanie wyprawy ułatwia blog hotelu Aramis. Jego Czytelnicy są na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami muzycznymi i sportowymi Warszawy. Osoby szukające oderwania od rutyny życia codziennego z blogiem bez trudu odnajdą sposób na chwile wymarzonego relaksu.

  Warto śledzić bloga i stronę Aramisa www.hotelaramis.pl, dzięki czemu nie przegapimy ofert specjalnych oraz poznamy wygląd hotelu.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne