1. Gospodarstwo Agroturystyczne Maria Fluder – Beskid Mały

  Gospodarstwo znajduje się we wsi Jaszczurowa (Beskid Mały) w pobliżu powstającej zapory "Świnna Poręba", 10 km od Wadowic. Dom położony jest w przepięknej dolinie u podnóża góry "Leskowiec" na której znajduje się kaplica "Groń Jana Pawła II". Okolica sprzyja pieszym wędrówkom i spacerom po lesie.

  W okresie letnim można korzystać z placu zabaw, sadu i ogrodu w którym znajdują się stawy rybne oraz hodowla zwierząt takich jak króliki, bażanty czy papużki. Na miejscu do dyspozycji gości jest zadaszony grill oraz miejsce na ognisko. W okresie zimowym panują tutaj dobre warunki do jazdy na nartach i sankach. Pomagamy przy organizacji kuligów.

  Miejscowość usytuowana jest w pobliżu Zawoi, w której znajdują się wyciągi narciarskie. Polecamy odwiedzić, znajdujące się 10 km od nas, Wadowice – rodzinne miasto Ś.P. Jana Pawła II, przespacerować się po "Dróżkach Kalwaryjskich" w Kalwarii Zebrzydowskiej, posmakować góralskiej kuchni w karczmie "Rzym" w Suchej Beskidzkiej lub odwiedzić muzeum Emila Zegadłowicza w Gorzeniu.
  Wieczory mogą Państwo spędzić w rodzinnej atmosferze przy kominku. Dom oraz pokoje są do dyspozycji przez cały rok dla ceniących ciszę i spokój. Dostępne są trzy dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe pokoje, cztery łazienki, dwa salony z kominkami oraz tv i tv sat, dwa zaplecza kuchenne i świetlica, która może służyć jako sala konferencyjna lub sala do tańca oraz kryty basen (czynny od maja do października) i sauna.

   

   

  Atrakcje w okolicy do zwiedzania Sprawdź !

  Kontakt:
  Jaszczurowa 66
  34-106 Mucharz woj. małopolskie (Beskid Mały)
  tel.+48 33 876 14 17, biuro@agroturystyka-fluder.com,

  Poznaj pełną ofertę Gospodarstwa Agroturystycznego Maria Fluder- wejdź na stronę:

  www.agroturystyka-fluder.com

   

  Przyjedź i odpocznij

  z rodziną!

  Wyjedziecie zrelaksowani!

  Zapraszamy do rezerwacji pobytu!

   

   

  Odwiedź nas na Facebooku >>> 

   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne