1. Znamy już Turystyczne Odkrycie 2012 r.

  Zakończył się Konkurs „Turystyczne Okrycia 2012”, który cieszył się ogromnym powodzeniem wśród przedstawicieli branży turystycznej. Do konkursu organizowanego przez Targi Turystyczne Online zgłoszono ponad 100 bardzo różnorodnych projektów dotyczących m.in.: turystyki aktywnej, obiektów noclegowych, wydarzeń kulturalnych, imprez turystycznych, czy w końcu nowych inwestycji przyczyniających się do podniesienia atrakcyjności turystycznej danego regionu. Wśród zgłoszeń znalazły się propozycje gmin, miast, hoteli, obiektów agroturystycznych, organizatorów turystyki, muzeów czy Lokalnych Grup Działania.

  Po długich naradach Komisja Konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

  Turystyczne Odkrycie 2012 – Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego – kompleks turystyczno – rekreacyjny gdzie we wspaniały sposób atmosfera ludowego folkloru łączy się ze współczesnością, wiosną 2012 r. Żywy Skansen zaprezentuje się w pełnej okazałości.

  Wyróżnienie Turystyczne Odkrycie 2012 – Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie– miejsce w którym dowiemy się wszystkiego na temat wyrobów ze szkła i tradycji jego produkcji w Krośnie w sposób nowoczesny i inspirujący.

  Laureat konkursu otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 000 zł – m.in. roczną prezentację na stronie www.targiturystyczneonline.pl oraz kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń banneru promocyjnego.

  Dodatkowo Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia w następujących kategoriach:
  – Zamki i Pałace
  – Skanseny i Muzea
  – Biura podróży
  – Hotele SPA
  – Hotele konferencyjne
  – Agroturystyka
  – Miejsca na weekend
  – Imprezy i wydarzenia
  – Wypoczynek aktywny
  – Atrakcje dla dzieci

  Lista wyróżnień znajduje się tutaj

  Tak wiele zgłoszeń potwierdziło nas w przekonaniu, że Polska ma jeszcze wiele atrakcyjnych i nieodkrytych turystycznych pereł. Internetowe Targi Turystyczne to miejsce, w którym można zaprezentować je setkom tysięcy internautów – komentuje Wojciech Kreft – organizator Targów Turystycznych Online, które rozpoczną się w pierwszych dniach marca br. Wszystkim laureatom serdeczne gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w inicjatywę.

Kategorie
Aktualności