1. Zgłoś Turystyczne Odkrycie 2014

  Stworzyłeś wyjątkowy nowy produkt turystyczny? Zarządzasz wyjątkowym obiektem hotelarskim otwartym w ostatnich miesiącach? W Twoim regionie pojawiła się nowa atrakcja turystyczna? Koniecznie zgłoś ją do bezpłatnej prezentacji w ramach Internetowych Targów Turystycznych. „Turystyczne Odkrycia 2014” to właśnie tą kategorię udostępniamy wszystkim- BEZPŁATNIE.

  Wśród wcześniejszych zgłoszeń wyróżnić można między innymi  Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie ,  Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach  a także Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy i Park Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu.

  Chcemy umożliwić prezentację podmiotom, które być może w tym momencie nie dysponują budżetem reklamowym, a posiadają atrakcje bądź produkt turystyczny, o którym warto informować. Jestem przekonany, że również nasi odbiorcy docenią szeroki wachlarz prezentowanych nowości turystycznych  – dodaje Wojciech Kreft.

  Internetowe Targi Turystyczne są obecne w sieci od 2012 roku. W tym czasie dzięki intensywnie prowadzonej kampanii reklamowej z wykorzystaniem Internetu i telewizji cieszyły się dużą popularnością. Niezmiernie cieszą nas najwyższe pozycje wyszukiwarce google na takie hasła jak: „miejsca na weekend” czy „atrakcje dla dzieci w Polsce”  i wiele innych. 

  Zgłoszenia do „Turystycznych Odkryć 2014” należy przesyłać na adres: targi@targiturystyczneonline.pl

  Pobierz: Regulamin Akcji
   

Kategorie
Aktualności