1. Zgłoś Turystyczne Odkrycie 2013

  Stworzyłeś wyjątkowy nowy produkt turystyczny? Zarządzasz wyjątkowym obiektem hotelarskim otwartym w ostatnich miesiącach? W Twoim regionie pojawiła się nowa atrakcja turystyczna? Koniecznie zgłoś ją do bezpłatnej prezentacji w ramach Internetowych Targów Turystycznych. „Turystyczne Odkrycia 2013” to właśnie tą kategorię udostępniamy wszystkim.

  Wśród ubiegłorocznych zgłoszeń wyróżnić można między innymi Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria w Pruszczu Gdańskim, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie czy laureata ubiegłorocznego konkursu na turystyczne odkrycie – Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach.

  – Ponad 100 atrakcyjnych zgłoszeń jakie wpłynęły do nas w roku ubiegłym, skłoniły nas do odejścia od formuły konkursu i udostępnienia możliwości bezpłatnej prezentacji najnowszym inwestycjom turystycznym – komentuje Wojciech Kreft – prowadzący projekt www.TargiTurystyczneOnline.pl. Chcemy umożliwić prezentację podmiotom, które być może w tym momencie nie dysponują budżetem reklamowym, a posiadają atrakcje bądź produkt turystyczny, o którym warto informować. Jestem przekonany, że również nasi odbiorcy docenią szeroki wachlarz prezentowanych turystycznych odkryć – dodaje Wojciech Kreft.

  Internetowe Targi Turystyczne są obecne w sieci od roku. W tym czasie dzięki intensywnie prowadzonej kampanii reklamowej z wykorzystaniem Internetu i telewizji cieszyły się dużą popularnością. Niezmiernie cieszą nas najwyższe pozycje wyszukiwarce google na takie hasła jak: „miejsca na weekend” „najlepsze hotele spa” „atrakcje dla dzieci w Polsce” „targi turystyczne” i wiele innych. Już wkrótce przedstawimy również Partnerów drugiej edycji Targów, której intensywna promo0cja rozpocznie się w drugiej połowie marca. 
  Zgłoszenia do „Turystycznych Odkryć 2013” należy przesyłać na adres: targi@targiturystyczneonline.pl

  Pobierz: Regulamin Akcji
   

Kategorie
Aktualności