1. Zarezerwuj nocleg i baw się na Orange Warsaw Festival

    To będzie wielka, różnogatunkowa muzyczna uczta. W dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczymy i usłyszymy plejadę gwiazd. Zanim jednak damy porwać się artystom podczas Orange Warsaw Festival, warto zapewnić sobie nocleg w Warszawie. W czerwcu stolicę odwiedzą tysiące miłośników dobrej zabawy i poszukiwanie zakwaterowania na przysłowiową ostatnią chwilę bez wątpienia nie jest dobrym rozwiązaniem.

    Ofertę specjalną z okazji Orange Warsaw Festival przygotował Best Western Hotel Portos. Obiekt usytuowany przy Trakcie Królewskim, w niedalekim sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego i Parku Łazienkowskiego, zachęca do rezerwacji takimi warunkami: pokój jednoosobowy LUX ze śniadaniem tylko 160 zł za dobę, natomiast wynajem pokoju dwuosobowego LUX ze śniadaniem to niewiele większy wydatek, wynoszący bowiem 190 zł za dobę. Co ważne, uczestnicy festiwalu mogą w spokoju odespać muzyczne szaleństwa ponieważ hotel umożliwia późne wymeldowanie – do godziny 15.

    Co czeka na osoby, które skorzystają z oferty specjalnej? Pokoje w wersji LUX posiadają telefon, telewizor LCD, bezpłatne łącze internetowe, suszarkę do włosów. Kolejne udogodnienie dotyczy osób niepełnosprawnych, część z pokoi dostosowano do ich potrzeb. W Hotelu Portos nabierzemy też sił przed wyruszeniem na Stadion Narodowy. W karcie menu hotelowej restauracji znajdziemy zupy, przystawki, dania główne, pasty, desery oraz oczywiście szeroki wybór napojów. Komplet informacji na temat pobytu w Best Western Hotel Portos uzyskamy na www.bwportos.pl. Ze wspomnianego adresu trafimy również na hotelowego bloga, zawierającego użyteczne wpisy dla biznesmenów i osób aktywnych zawodowo.

    Dotarcie nie na stronę internetową, a do budynku Hotelu Portos nie powinno stanowić problemu zarówno z Dworca Centralnego, jak i lotniska na Okęciu. Dogodny dojazd jest sprawą bezpośredniego połączenia komunikacji miejskiej. Podróż samochodem z hotelu na Stadion Narodowy wynosi zaledwie około 15 minut. Na efektownie prezentującym się obiekcie piłkarskim wystąpią największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, czyli między innymi: Lily Allen, Snoop Dogg, Outkast, Queens Of The Stone Age, David Guetta, Kings of Leon, Kasabian, Florence and The Machine, Limp Bizkit, The Prodigy oraz Timbaland.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne