1. Zakupy na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku

    Gdzie wybrać się na zakupy latem. Możliwości jest wiele. W każdym większym mieście jest przestronna galeria z towarami przeróżnych marek, sklepy w centrum, a czasem antykwariaty. No, ale gdyby tak połączyć wyszukiwanie pięknych rzeczy z wypoczynkiem wakacyjnym. Tu wybór może paść przede wszystkim na Gdańsk i Jarmark Dominikański. Tu można kupić artykuły niezwykłe-miedzy innymi dlatego, że większość targowych produktów to rzeczy zrobione własnoręcznie.

    zakupy Jarmark Dominikański starocieSą to najczęściej antyki, wieksze i drobne przedmioty wyposażenia domu, ozdoby, biżuteria, ale i żywność. Zatem jeśli chce się zrobić oryginalne, niepowtarzalne zakupy warto przyjechać właśnie tutaj. Jarmark jest organizowany w pełni lata, na przełomie lipca i sierpnia. Targowisku towarzyszą inne ciekawe imprezy, występy artystów:aktorów, muzyków, malarzy. Co za tym idzie przedstawienia teatralne i muzyczne. Strawa dla ciała i ducha. Należy zaznaczyć, ze każdego roku jarmarkowi towarzyszą inne atrakcje. Uczestnictwo w nich rozwija nas pod względem intelektualnym i emocjonalnym. Zachwyceni uczestnictwem w imprezie mogą być wszyscy: dorośli i dzieci.

    Odwiedzając Jarmark Dominkański można zrobic nie tylko zakupy. Trwają przecież wakacje, a my jesteśmy w centrum pięknego miasta Gdańska. Odwiedźmy zatem miejsca, które stanowią jego główne atrakcje. Nawet z krótkiego wakacyjnego wypadu wrócimy zadowoleni i wypoczęci. Sprawdź program Jarmarku Dominikańskiego 2020.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne