1. Zajrzyj do hotelu Felix i ciesz się z komfortowego noclegu w Warszawie

  Wybierając się w podróż do stolicy, możemy zostać przytłoczeni ogromem hoteli zlokalizowanych niemal na każdym rogu. Aby nie narażać się na niepotrzebny stres i ryzyko, należy jeszcze przed wyjazdem zaznajomić się z ofertami wartych uwagi obiektów. Dzięki temu bez problemu znajdziemy hotel spełniający nasze oczekiwania oraz dokonamy wcześniejszej rezerwacji, co zwolni nas z przykrego obowiązku poszukiwań na ostatnią chwilę. Dlatego warto sprawdzić, co kryje w sobie trzygwiazdowy BEST WESTERN Hotel Felix, zlokalizowany na warszawskiej Pradze.

  Świetnie zlokalizowany

  Trzeba przyznać, że hotel Felix znajduje się w naprawdę dogodnej lokalizacji – w pobliżu Trasy Łazienkowskiej, a także drogi wyjazdowej w kierunku Lublina i Terespola. Takie położenie zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta, Portem Lotniczym, dworcami kolejowymi. Hotel usytuowano w spokojnej okolicy, co gwarantuje odpoczynek od huku i zgiełku miasta, przy jednoczesnej możliwości szybkiego dotarcia do Śródmieścia i innych warszawskich dzielnic.

  Kompleksowo wyposażony

  W hotelu Felix możemy wybierać pomiędzy pokojami jedno- i dwuosobowymi w standardach LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX. Wszystkie wyposażone są w niezbędne meble i urządzenia, stwarzając doskonałe warunki do wypoczynku. Cały obiekt przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na teranie hotelu znajduje się także parking strzeżony, restauracja oraz bar. Na gości czeka bogate menu pełne smakowitych dań kuchni polskiej i kontynentalnej, a także orzeźwiające drinki serwowane w Lobby Barze i klubie After Five. To doskonałe miejsce na zorganizowania bankietu, imprez integracyjnych bądź okolicznościowych.

  Stworzony do pracy

  Hotel Felix wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i osób podróżujących w celach typowo służbowych. Udostępnia trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do 150 osób, wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny. Dodatkowo do dyspozycji oddaje pięć mniejszych, bardziej kameralnych sal warsztatowych, mogących pomieścić do 15 osób. To zatem idealne miejsce by zorganizować różnego rodzaju spotkania o charakterze biznesowym: konferencje, szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne i inne eventy. Na życzenie można zamówić specjalnie przygotowane bankietowe menu, pełne przekąsek oraz napojów bądź catering z daniami lunchowymi.

  To wszystko sprawia, że warto wziąć pod uwagę BEST WESTERN Hotel Felix, planując kolejny wypad do Warszawy. Miła obsługa, sympatyczna atmosfera, rozsądne ceny oraz atrakcyjne oferty specjalne decydują o tym, że pobyt w Feliksie zdecydowanie można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Zainteresowanych odsyłamy do strony: www.bwfelix.pl.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne