1. WYSTAWA KLOCKÓW LEGO 2017 nad morzem

  Już w kwietniu otwarta zostanie wyjątkowa wystawa niezwykłych budowli z klocków Lego. Po raz pierwszy wystawa gościć będzie w Swarzewie k. Władysławowa, gdzie na powierzchni kilkuset metrów kwardatowych zobaczycie konstrukcje, których nie spotkacie w zwykłych zestawach. Hasłem wystawy jest "Morze Klocków" i nic w tym dziwnego, gdyż poza nadmorskim położeniem wrażenie robi prawie milion klocków wykorzystanych do przygotowania wystawy. 

  Wszystkie makiety i modele zostały zaprojektowane indywidualnie przez dorosłych fanów Lego, skupionych wokół stowarzyszenia ZBUDUJMY.TO. Niejeden z nich spędził wiele nocy nad budowaniem tych wyjątkowych konstrukcji.

  Co będzie można zobaczyć? Wyobraźcie sobie kilkumetrową makietę wesołego miasteczka z kręcącymi karuzelami. Miasteczko westernowe, terminal kontenerowy czy makieta kolejowa z jeżdżącymi po niej pociągami to tylko początek listy kilkuset wyjątkowych budowli czekających na odwiedzających. Nie zabraknie również akcentów morskich: liczne statki, a wśród nich ORP Błyskawica czy ORP Burza. Wystawa to również gratka dla fanów militariów – poza dziesiątkami modeli czołgów czy samolotów zobaczycie makietę bitwy pancernej "Wrzesień 1939". Wśród budowli przygotowanych wyłącznie z malutkich klocków będą też takie perełki jak: skatepark, galeria sztuki, organy kościelne czy piękna kamienica kopenhaska. Już wkrótce znacznie więcej informacji o wystawie i jej ekspozycji, tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć, przedstawiającej tylko namiastkę tego, co zobaczyć będzie można na wakacyjnej wystawie w Swarzewie.
  Dziesiątki mniejszych i większych modeli budynków, samochodów, samolotów, czołgów a nawet statków kosmicznych. Autorzy wystawy skupieniu wokół Stowarzyszenia ZBUDUJMY.TO udowodnią Wam, że liczy się pomysł i kreatywność, bo z najpopularniejszych klocków na Świecie zbudować można wszystko. Wystawie towarzyszyć będą konkursu, w których do wygrania będą m.in. gry Lego Przygoda.
   
  Szczegóły: cennik biletów, godziny otwarcia i inne praktyczne informacje podamy już wkrótce! Do zobaczenia na wystawie Morze Klocków!  Dojazd do Swarzewa-  droga nr 216 (główna prowadząca do Władysławowa) ul. Władysławowska (nie można przegapić)
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne