1. Wypoczynek z dziećmi w Baśniowej Krainie

  Ośrodek Wypoczynkowy „Maniówka” powstał w 2001 r. Położony jest na malowniczej, baśniowej Suwalszczyźnie, w Nowej Wsi, 9 km od Suwałk, w pobliżu Wigierskiego Parku Narodowego w otoczeniu przepięknej przyrody. Myślałeś o Mazurach? Pewnie dlatego, że nie poznałeś dotąd piękna Suwalszczyzny. To tu znajdziesz niezniszczoną przyrodę, unikalne krajobrazy i niezwykle gościnną atmosferę.

  „Maniówka” to miejsce na rodzinny wypoczynek przez cały rok w formie: wczasów i turnusów i pobytów rehabilitacyjnych. W szczególności zapraszamy na wczasy z dziećmi – to właśnie w Maniówce znajduje się Wioska Wesołych Wędrowców -pierwsza na Baśniowym Szlaku Suwalszczyzny! Spotkacie tu postaci prosto z bajek Marii Konopnickiej: „O Janku Wędrowniczku” i „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. Usłyszycie także legendę o siei wigierskiej.  Niezwykłych wrażeń dostarczy Wam również Wioska Młodego Rybaka. Oferuje ona niezwykłą przygodę ze światem przyrody, dzieci będą mogły odkryć tajemnice drzemiące w tutejszych lasach, prześledzić historię rybactwa na Pojezierzu Suwalsko-Augustowskim, a nawet wybrać się na ryby. 

  Maniówka otwarta jest również zimą:

  Waszym dzieciom przypadną do gustu dni tematyczne – jest to oferta animiacji edukacyjno – warsztatowych. Cały dzień bawimy się na Szlaku Wędrowca odkrywając razem z nim tajniki nauki. Skupiamy się na wybranej dziedzinie: technologii, astronomii, historii lub chemii. To co wydaje się trudne i niezrozumiałe przybliża nam szalony naukowiec Edul.

  Ośrodek dysponuje 13 pokojami 2, 3 i 4-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, hallem wypoczynkowym z TV, wielofunkcyjną salą do zajęć edukacyjnych, artystycznych, wieczorków tanecznych, dyskotek, klimatyzowanym pomieszczeniem do rehabilitacji oraz windę. Obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych poprzez zniesione bariery architektoniczne czy oznakowanie pomieszczeń pismem Braille'a. Możemy jednocześnie gościć 42 osoby. Oferujemy także noclegi z wyżywieniem. Dodatkowym atutem Maniówki jest szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oferując również turnusy rehabilitacyjne.

  W pobliżu Ośrodka znajdują się tereny spacerowe z miejscami do wypoczynku, teren rekreacyjny do gier i zabaw, mała infrastruktura drewniana do ćwiczeń i zabaw dla dzieci, kort tenisowy trawiasty, wypożyczalnia rowerów oraz profesjonalny grill i zaciszne miejsce na ognisko, parking. Dzięki unikalnemu położeniu naszego Ośrodka na skraju Wigierskiego Parku Narodowego, wśród malowniczych terenów Suwalszczyzny, czas spędzony wspólnie z przyjaciółmi będzie niezapomniany. Cisza i spokój to niezaprzeczalne atuty, które sprawią, że organizowane spotkania np. dla swoich pracowników, będą doskonałą okazją nie tylko do podniesienia ich kwalifikacji, ale również integracji owocującej lepszą i wydajniejszą pracą po powrocie.

  Sprawdź teraz: www.maniowka.pl

  Ośrodek "Maniówka"
  Nowa Wieś 9, 16-402 Suwałki,
  tel.: (+87) 565 63 55 tel.: 884 384 494

  Zobacz co dzieje się w Maniówce
  – zapraszamy na bloga Maniówkowa Nowina

  z dziećmi Mazury agroturystyka

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne