1. Witaj w Podróży

    Internetowe Targi Turystyczne organizowane są pod Patronatem magazynu o podróżowaniu po Polsce – "Witaj w podróży".  Magazyn ten podpowiada, dokąd warto pojechać i co zobaczyć – publikuje mapy i opisy tras turystycznych. Na łamach magazynu o swoich ukochanych miejscach opowiadają również znane osoby.

     

    „Witaj w Podróży” to dwumiesięcznik dla osób aktywnych, które chcą dzielić się z innymi tym, co w Polsce i na świecie kochają najbardziej. Czytelnicy znajdą w nim artykuły o najpiękniejszych, najciekawszych i najbardziej intrygujących zakątkach świata, propozycje bliższych i dalszych wypraw przygotowane zarówno przez profesjonalnych dziennikarzy, jak i przez czytelników magazynu, a także liczne pomysły na weekendowe wycieczki. Na łamach magazynu o swoich ukochanych miejscach opowiadają również znane osoby. Sprawdź co znajdziesz w aktualnym numerze.

    Z magazynem nierozerwalnie związany jest portal internetowy www.witajwpodrozy.pl

    To serwis społecznościowy dla miłośników wędrówek po Polsce i świecie, połączony z bazą miejsc noclegowych. Znajdziemy w nim informacje o najciekawszych zakątkach świata, obejrzymy i zamieścimy piękne fotografie, przeczytamy ekscytujące historie podróżników. Portal „Witaj w Podróży” to także miejsce, w którym każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, a także uzyskać rady i wskazówki dotyczące przyszłych wojaży. Zarejestrowani użytkownicy uzyskają dostęp do rezerwacji miejsc noclegowych on-line, ustalania tras wędrówek, przeglądania archiwalnych wydań dwumiesięcznika i wielu innych opcji.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne