1. Warszawa – Park Wodny Moczydło

  Większości z nas kąpiele wodne pod gołym niebem kojarzą się z wakacjami nad morzem. Okazuje się jednak, że w wielu miejscowościach w Polsce mamy możliwość skorzystania z oferty kąpielisk i parków wodnych pod tak zwaną chmurką. Przykładem tego jest Park Wodny Moczydło w Warszawie.

  Park Wodny Moczydło – atrakcje

  Po dwóch latach gruntownego remontu Park Wodny Moczydło w Warszawie wreszcie doczekał się ponownego otwarcia, co z pewnością spodobało się mieszkańcom. Podczas upałów wielu z nas marzy o tym, aby zabrać dzieci do miejsca, w którym nie tylko one będą się świetnie bawiły, ale i my – rodzice, będziemy mogli się zrelaksować. A Park Wodny pod gołym niebem z całą pewnością należy do takich miejsc.

  Co czeka na mieszkańców stolicy o renowacji wartej 25,9 mln złotych? Naprawdę sporo atrakcji! Przede wszystkim wymieniona została instalacja wodno-kanalizacyjna i oświetlenie, a dodatkowo zainstalowany został również monitoring, co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo parku wodnego i jego gości.

  Główną atrakcją Parku Wodnego Moczydło jest oczywiście basen rekreacyjny.  Znajdziemy tam różne zjeżdżalnie, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie zabraknie również siatki wspinaczkowej, która spodoba się osobom lubiącym adrenalinę. Rodziców z mniejszymi dziećmi z pewnością ucieszy fakt, że na terenie parku znajduje się brodzik dla dzieci, oraz wodny plac zabaw z dmuchanymi atrakcjami! Znajdzie się też EMO strefa, w której bez problemu możemy przewinąć i nakarmić dziecko.

  Miłośnicy relaksu mogą odpocząć na leżakach, a osoby ceniące sobie aktywność fizyczną pod gołym niebem mogą skorzystać z boiska do siatkówkipiłki nożnej.

  Park Wodny Moczydło w Warszawie czynny jest codziennie w godzinach od 9:00 do 19:00.

  Sprawdź więcej informacji o: Warszawa – Park Wodny Moczydło.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne