1. Ustronie Morskie

  Szukasz oazy spokoju i idealnego miejsca na relaks na Wybrzeżu Bałtyckim? Planujesz wakacje 2014? Gmina Ustronie Morskie to właściwy wybór. Sprawdź dlaczego!

  To tu czekają na Ciebie szerokie i czyste plaże i wiekowe lasy, które dają gwarancję dobrego samopoczucia i niezapomnianych wrażeń. Tutaj morze szumi wyjątkowo przyjaźnie, piasek rozgrzewa terapeutycznie, a soczysta zieleń przynosi długotrwałe ukojenie i niesłabnące wspomnienia doskonałego wypoczynku.

  Tutaj spędzisz czas bezpiecznie, opalając się w pełnym słońcu na plażach wyróżnionych certyfikatem „Błękitnej Flagi”. Ustronie Morskie to najlepsze miejsce dla ekologicznej turystyki. Można tu rozpocząć wielką wyprawę rowerowym międzynarodowym szlakiem nadmorskim, lub wybrać się do najstarszych dębów w Polsce rosnących w Kołobrzeskim Lesie – 810-letniego Bolesława i 650-letniego Warcisława.

  Dla miłośników sportów wodnych mamy, oprócz morza, bogato wyposażone Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Helios” z basenami, kortem i kręgielnią. Dobry humor ma tutaj certyfikat, bo Ustronie Morskie jest Letnią Stolicą Satyry, Karykatury i Dobrego Humoru. Rokrocznie zjeżdżają tu najlepsi karykaturzyści, aby podczas Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „Morka” rozśmieszać każdego, kto odwiedzi naszą gminę.

  Podczas wakacji 2015 w Ustroniu Morskim nie będziesz się nudzić:

  Lubisz harmonię z odrobiną szaleństwa, polubisz Ustronie Morskie.
  Gmina Ustronie Morskie – tutaj nie ma czasu na nudę, bez względu na pogodę.

  Gmina Ustronie Morskie
  Ul. Rolna 2
  78 – 111 Ustronie Morskie
  Tel. 94 35 15 535
  Fax 94 35 15 597
  www.ustronie-morskie.pl
  email: turystyka@ustronie-morskie.pl
  sekretariat@ustronie-morskie.pl 

  Foto: Piotr Krahl, www.pasadena.eu.pl

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne