1. Suwalszczyzna- odkryj krainę jak baśń

  Czy wiesz, że jest takie miejsce, w którym będziesz miał wrażenie jak byś był w bajce?! Chciałbyś przez chwilę zobaczyć plenery jak z filmu "Opowieści z Narnii" ? Pewnie nawet o tym nie miałeś pojęcia, ale te piękne miejsca są na wyciągnięcie ręki! Suwalszczyzna nieskażona masową turystyką to prawdziwa perła na turystycznej mapie Polski. 

  Augustów, Sejny, Suwałki, Wigierski Park Narodowy, Kanał Augustowski, Biebrza… to tylko początek z niezwykłej listy miejsc, których odkrywanie przysporzy Tobie niezwykłych emocji i niepowtarzalnych scenerii. 

  Rodzice mogą odpocząć wśród pięknych krajobrazów, a dzieci bawią się i poznają ciekawostki świata przyrody i historii w ośmiu niepowtarzalnych Wioskach Bajek przygotowanych specjalnie do uroków odkrywania Baśniowego Szlaku – gwarantujemy – to nie tylko atrakcja dla dzieci!

  atrakcje Suwalszczyzna

  Tajemnicze wzgórza, kryjące pozostałości osad oraz jeziora, których nazwy brzmią, jak zaklęcia niezrozumiałego współczesnym języka – Szurpiły, Dowcień, Hańcza, Szelment…Odkryj moc atrakcji czekających na Ciebie na Suwlaszczyźnie.
  atrakcje Mazury i Suwalszczyzna

  Zapraszamy Cię do odkrycia dawnej Krainy Jaćwingów: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych. Dawniej była to jedna kraina zamieszkiwana przez Jaćwingów, a do dzisiaj wspólną cechą mieszkańców tych ziem jest gościnność i życzliwy stosunek do przybysza. Żywa jest tu wciąż tradycja pogranicza, na którą składa się bogactwo różnych kultur i obyczajów – tworzące wraz z dziką przyrodą niepowtarzalny klimat regionu. Zobacz koniecznie:

  …Czy to bajka, czy nie bajka, 
  Myślcie sobie, jak tam chcecie. 
  A ja przecież wam powiadam: 
  Krasnoludki są na świecie…

  www.basniowasuwalszczyzna.pl

  Do Baśniowej Suwalszczyzny zaprasza:
  Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna
  ul. Kościuszki 82/7
  tel. 87 566 58 72
  www.suwalki-turystyka.info.pl
   

  Dołącz do nas:

  Suwalszczyzna atrakcje Podlasie

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne