1. Surfpoint – szkoła sportów wodnych

  Jeżeli kochasz morze, ale leżenie na plaży szybko cię nudzi i preferujesz aktywny wypoczynek to zajrzyj na stronę surfpoint.pl gdzie znajdziesz naprawdę wyjątkową ofertę. Przekonaj się, że ta propozycja może okazać się wakacjami życia dla Ciebie i Twoich najbliższych. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, ze aktywny wypoczynek to prawdziwa przyjemności i gwarancja, ze przysłowiowe akumulatory zostaną naładowane, a my pełni zapału wrócimy do pracy. Warto więc skorzystać z tej propozycji.

  Ośrodek Surfpoint oferuje kontakt z naturą i pokazuje całe piękno Bałtyku. To doświadczenie przygody i adrenaliny w niesamowicie pięknym otoczeniu przyrody. Przekonaj się jaka silę mają fale Bałtyku i jak wiele wrażeń może dostarczyć windsurfing czy kitesurfing . dzięki nam zwykłe wakacje mogą okazać sie przygodą życia.

  Bez wątpienia windusurfing to sport, który łączy żeglarstwo z tradycyjnym surfingiem. To propozycja dal tych osób, którzy nie boja się nowych wyzwań i szukają mocnych doświadczeń. Gdy raz poczuje się wiatr we włosach stojąc na desce to bez wątpienia jest to początek miłości życia. jest to sport, który daje poczucie kontaktu z naturą, wyzwala radość życia i pokazuje jak bardzo można przekraczać swoje możliwości. Natomiast kitesurfing to rozwiązanie dla tych, którzy chcą jeszcze więcej i więcej, To adrenalina i uczucie, że można wznosić się w powietrzu cały czas dotykając tafli wody. To jakby doświadczenie wejścia w inny wymiar. Jeśli chcesz by Twoje wakacje były naprawdę inne niż wszystkie, udane, pełne pasji i zaangażowania to warto skorzystać z tej propozycji. To gwarancja aktywności i doświadczenia nowej jakości życia.

  Ośrodek Surfpoint to szkoła sportów wodnych dla wszystkich amatorów tego rodzaju rozrywki. doświadczenie i doskonałe warunki pozwoliły na przygotowanie wyjątkowej oferty, spośród której każdy znajdzie coś dla siebie. Można powiedzieć, że jest to szkołą, która powstała z miłości i dla miłości. Tym co wyróżnia Surpoint od innych ośrodków do profesjonalizm kadry, która jest pełna pasji i zapału, a jednocześnie wiedzy i umiejętności. Przekazywanie wiedzy i zarażanie pasją do sportów wodnych jest dla niej nie tylko pracą, ale źródłem satysfakcji i radości.

  Szkoła ta wyróżnia się również dostępem do dużego akwenu wodnego co gwarantuje spokój i komfort ćwiczeń, bez obawy o kolizję czy nieszczęśliwy wypadek. Nauka odbywa się bez stresu i niepotrzebnej nerwowości. Basen, gdzie odbywają się zajęcia jest stosunkowo płytki jak również jest asekurowany przez pontony z doświadczonymi ratownikami. Dla nas bezpieczeństwo naszych kursantów jest bardzo ważne. Ponadto kuranci obowiązkowo pływają w kamizelkach i kaskach.

  Dużą wagę przywiązuje się do szkolenia dzieci. Powstają dla nich specjalne kursy jak i obozy wypoczynkowe z nauka pływania na windsurfingu czy kitesurfingu. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani pedagodzy z dobrym podejściem do młodzieży. Gwarantuje, to udany i bezpieczny wypoczynek czego dowodem jest fakt, że dzieci jak i ich rodzice chętnie wracają w czasie kolejnych wakacji. Specjany program przygotowano już dla najmłodszych, dzięki czemu już 6-latki mogą cieszyć się z przyjemności jaką daje ten sport.

  Szkoła oferuje wypożyczenie sprzętu bardzo dobrej jakości i światowych marek, co wpływa na komfort nauki i jej poziom. Oferuje również zagraniczne wyjazdy lub zimową naukę na snowboardzie. Swoją ofertę dopasowuje do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Zapewniając naprawdę światowej klasy usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Trzeba powiedzieć, że Surfpoint, to jakość, której można zaufać i gwarancja nauki na wysokim poziomie.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne