1. Sobienie Królewskie Golf&Country Club

  Pole golfowe z angielskimi tradycjami

  Jedną z licznych atrakcji Kompleksu jest mistrzowskie pole golfowe – Sobienie Królewskie Golf & Country Club, przygotowane dla początkujących i zaawansowanych graczy.

  To pięknie zaprojektowane pole posiada ogromne zaplecze treningowo-dydaktyczne. Akademia Golfa w Sobieniach składa się z driving range o długości 275 m, 19 stanowisk zadaszonych, platformy do gry z trawy oraz 3 dołków treningowych o długości 70–150 m (PAR 3) z miejscami startów (tee).Do dyspozycji graczy pozostaje także putting green (1000 m2) oraz chipping area (2000 m2) z dużym piaskowym bunkrem.

  Pole w Sobieniach to jedyna w Polsce filia Scott Cranfield Golf Academy – wiodącej szkoły golfa na świecie.

  Nasi wysoko wykwalifikowani trenerzy dysponują najnowocześniejszymi pomocami i sprzętem treningowym. Dzięki temu potrafią doskonalić grę oraz zachęcą aktywności osoby, które ze sportem tym nie miały wcześniej kontaktu.

  Po wyczerpującej rundzie golfa, pasjonaci tej dyscypliny mogą posilić się w restauracji Domu Klubowego, która pomieści nawet 180 osób. Konferencja lub spotkanie integracyjne na polu także nie jest problemem, dysponujemy salą konferencyjną na 180 osób lub, jeśli spotkanie ma mieć charakter kameralny, w VIP roomie. Zapraszamy również do odpoczynku w Lobby Barze.

  W sprzęt sportowy nasi goście mogą zaopatrzyć się w Sklepie dla golfistów lub skorzystać ze specjalnej wypożyczalni.
   

  KONTAKT:

  Hotel Sobienie Królewskie
  Sobienie Szlacheckie 6
  08-443 gm. Sobienie Jeziory
  Email: a.sobanska@sobieniekrolewskie.pl
  Telefon 693 928 988

  Tel 22 370 27 75

   

  www.sobieniekrolewskie.pl

   

  Sobienie Królewskie

  na Facebooku

   

   

  Zapraszamy !

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne