1. Śląskie.travel-największa baza informacji o regionie!

    Zapraszamy nie tylko turystów, ale i mieszkańców Województwa Śląskiego. W portalu, oprócz informacji o sztandarowych produktach turystycznych śląskiego – Szlaku Zabytków Techniki, Szlaku Orlich Gniazd, Beskidach, Pszczynie czy Szlaku Kulinarnym „Śląskie Smaki”, internauci znajdą i informacje praktyczne – gdzie zjeść, na jaką imprezę się wybrać, czy co zobaczyć w kinie. Sprawdzą nawet jaka pogoda jest w miejscowości, którą chcą odwiedzić.

    Portal Śląskie.travel składa się z wielu multisite’ów tematycznych. Są więc podstrony poświęcone Szlakowi Zabytków Techniki, Szlakowi Orlich Gniazd, turystyce kulinarnej czy kulturowej. O walorach śląskiego można się przekonać już przed przyjazdem, oglądając dostępne w portalu panoramy i galerie zdjęć. Osobną częścią jest E-biblioteka, w której można znaleźć elektroniczne wersje wydawnictw Śląskiej Organizacji Turystycznej i naszych partnerów. Do ściągnięcia są m. in. wydawnicze przeboje takie jak „Śląskie z dzieckiem” czy „Zbiór przepisów potraw regionalnych województwa śląskiego”.

    Śląskie.travel tworzy nie tylko Śląska Organizacja Turystyczna, ale również przedstawiciele wszystkich 67 punktów informacji turystycznej skupionych w Śląskim Systemie Informacji Turystycznej. Dzięki temu w portalu znajdują się bieżące informacje dotyczące wszystkich zakątków województwa śląskiego. Już wkrótce portal będzie miał nową odsłonę – wtedy będzie w pełni dostosowany do wymogów współczesnego turysty. Dodatkowych informacji o regionie udzielają pracownicy aż 67 punktów informacji turystycznej – ich dane kontaktowe również znajdują się w portalu.

    Zapraszamy do śląskiego, regionu z pozytywną energią!

    www.slaskie.travel

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne