1. Sierra Golf Club-Twoje miejsce na weekend

  W otoczeniu wspaniałej przyrody, w miejscowości Pętkowice niedaleko Wejherowa, mieści się kompleks Sierra Golf Club. Oprócz światowej klasy pola golfowego z wszelkimi udogodnieniami, można tu znaleźć idealne warunki do wypoczynku, a także organizacji spotkań biznesowych. To jenocześnie doskonałe miejsce do wyjazdu na weekend.

  Sierra Golf Club spełnia wszelkie standardy światowe. Sierra oferuje pełnowymiarowe, 18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej (par 72), wyposażone w nowoczesny driving range (26 osłonionych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green. Teren pola został zdrenowany, a na całej powierzchni użytkowej zastosowano komputerowy i zintegrowany system nawadniania. Sierra Golf Club posiada 38 samobieżnych wózków golfowych z nowatorskim systemem "Golf GPS". Jest to urządzenie z 11 calowym ekranem LCD i łącznością bezprzewodową Wi-Fi. Taki system wspomaga zawodników m.in. przez: wyświetlanie map, odległości, lokalizacji gracza, wyników, informacji i porad…

  W komfortowym, liczącym ponad 1000 m2 powierzchni domu klubowym mieści się ogólnodostępna, kameralna kawiarenka, sklep z akcesoriami golfowymi, dwa bary, biblioteka, stół do snookera, a także ogromny taras. Dla członków Sierra Golf Club przeznaczona jest specjalna sala klubowa. 

  Gracze mają do dyspozycji nowocześnie wyposażone szatnie z prysznicami, a także dwa najnowszej generacji symulatory, dające możliwość gry w golfa przez cały rok. W restauracji można spróbować kuchni śródziemnomorskiej oraz tradycyjnych polskich dań. Bardzo widoczne jest połączenie kuchni domowej z eleganckim bistro. Inspiracją dla naszej kuchni jest zdrowa żywność z jej bogactwem smaków. Używamy tylko i wyłącznie naturalnych składników. Dzięki gustownie urządzonym i doskonale wyposażonym salom konferencyjnym zorganizujecie perfekcyjnie ważną dla was konferencję lub imprezę firmową z mnóstwem dodatkowych atrakcji.

  Obecnie klub zrzesza ponad 260 członków. Entuzjastów golfa ciągle przybywa, dzięki czemu podnosi się poziom gry. Z roku na rok wprowadzamy więc do kalendarza nowe, prestiżowe imprezy. Warto wspomnieć, iż na organizację pierwszych europejskich kwalifikacji PGA European Tour wybrało właśnie Sierra Golf Club. W rywalizacji o zorganizowanie europejskich rozgrywek Omega Mission Hills, Sierra wygrała m.in. z polami z Hiszpanii czy Portugalii.

  Zapraszamy: www.sierragolf.pl

  Poznaj pełną ofertę
  Sierra Golf Club:

   

  Golf i Konferencja


  Dom Klubowy


  Course Overview

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne