1. Pięć powodów, dla których warto zarezerwować nocleg w Start hotel Atos

  W natłoku informacyjnym nie jest łatwo znaleźć hotel, spełniający wymagania podróżnego, przybywającego do Warszawy. Stolica obfituje w miejsca noclegowe, jednak nie zawsze rzeczywiste warunki lokalowe są zgodne z wirtualnym opisem. Takie rozczarowanie nie grozi gościom Start hotel Atos. Dwugwiazdkowy obiekt ma szereg atutów. Dlatego podajemy pięć powodów, dla których warto zarezerwować w nim nocleg.

  1. Komunikacja. Na stronie internetowej Atosa umieszczono dokładny opis, jakimi liniami autobusowymi można bezpośrednio dojechać do hotelu z Dworca Centralnego. Jest ich kilka, więc nie istnieje problem z dotarciem. Dodatkowa zaleta, to stosunkowo niedaleka odległość od lotniska im. F. Chopina.
  2. Lokalizacja. Dzięki doskonałej lokalizacji, pobyt w Atosie można sobie uatrakcyjnić zwiedzaniem Warszawy. Nieopodal usytuowano takie zabytki, jak m.in. Pałac w Wilanowie czy Łazienki Królewskie. W pobliżu działa też Centrum Biznesowe na Mokotowie. Podsumowując, Atos jest idealny dla turystów oraz ludzi przybywających do stolicy w interesach.
  3. Rozsądne ceny i komfortowe pokoje. Tani nocleg w Warszawie – to hasło doskonale charakteryzuje Atosa. Jednak tani nie znaczy zły. Hotel dysponuje 231 przestronnymi pokojami, zapewniającymi komfort i wygodę, także osobom niepełnosprawnym.
  4. Sala konferencyjna. Klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone (projektor multimedialny, ekran, flipchart, internet, możliwość zaciemnienia) pomieszczenie spełnia wymagania, co do organizacji szkoleń, warsztatów, negocjacji czy rozmów rekrutacyjnych. Ofertę dopełnia różnorodne menu konferencyjne.
  5. Oferty specjalne. Rezerwacja online niesie ze sobą sporo zalet. Tego typu rozwiązanie pozwala skorzystać z promocji, których w Start hotel Atos nie brakuje.

  Rezerwacji w Atosie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej hotelatos.pl. Przyjemnym i użytecznym uzupełnieniem oferty jest blog, informujący na bieżąco o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, odbywających się w Warszawie. Czytelnicy bloga Atosa nie przegapią targów, wystaw, koncertów i wielu innych pasjonujących imprez.

  Hotel w Warszawie – www.hotelatos.pl

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne