1. Perutrotter -wyprawy do Peru, Boliwii, Brazylii

  Ameryka Południowa zauroczyła już niejednego turystę. Niesamowita kultura, wyśmienita kuchnia i wspaniała przyroda przyciągają żądnych przygód. Wydaje się, że to bardzo daleko? Ale z biurem podróży Perutrotter jest bliżej niż myślisz!

  Któż z nas nie marzy o podróżach na drugi koniec świata? Niestety, często dzieje się tak, że choć jesteśmy ciekawi odmiennych kultur, spragnieni zapierających dech w piersiach widoków i planujemy dalekie podróże, to z czasem jednak te nasze plany porzucamy. Obawiamy się, że nie damy sobie rady, wymyślamy różne wymówki: że w Ameryce Południowej nie zawsze można porozumieć się po angielsku, że trudno załatwić przelot, że nie podołamy. Nic bardziej mylnego – dzięki biuru podróży Perutrotter od realizacji naszych marzeń dzieli nas jedynie krok. Jego specjalizacją jest kompleksowa organizacja wyjazdów do krajów Ameryki Południowej.

   

  W cenie zagwarantowane mamy m.in. przeloty, hotele, wyżywienie, zwiedzanie z przewodnikiem i nie musimy martwić się o nic, tylko przeżywać przygodę naszego życia. Przemierzając Peru oraz Boliwię poznasz historyczne miejsca, w których rodziła się kultura Inków, zobaczysz niezwykle piękne Andy, ogromne pustynie i wulkany albo największe na świecie kaniony. Z kolei Brazylia to niezapomniane chwile w rytmie samby na plażach Rio de Janeiro, wizyta na legendarnej Maracanie czy przepiękne wodospady. Perutrotter to wykwalifikowani przewodnicy i zaprawieni w boju podróżnicy, którzy a Ameryce Południowej wiedzą wszystko. Podczas wyjazdu możesz liczyć na mnóstwo atrakcji, poznasz kulturę i kuchnię Peru, Brazylii czy Kolumbii, a przy tym zapewnione będziesz miał nietuzinkowe rozrywki.

  Biuro Perutrotter – pl@perutrotter.pl
  Pedro Canchaya-Kralewski – pedro@perutrotter.pl
  Joanna Pomałecka – asia@perutrotter.pl

  Telefon: 660 713 987

  Perutrotter to gwarancja przygody

  życia!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne