1. Pałac Myśliwski Słonowice

  HISTORIA   BIZNES   POLOWANIE

  Pałac Myśliwski Słonowice położony jest na skraju Pojezierza Drawskiego we wsi Słonowice między Łobzem a Świdwinem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jezioro Słonowickie o powierzchni 48ha połączone kanałem z rzeką Regą. Wzdłuż Regi i Starej Regi rozciągają się kompleksy leśne porośnięte przez sosnowe, bukowe i dębowe lasy bogate w owoce runa leśnego. Pałac zlokalizowany jest zaledwie około godzinę drogi (ok 50km) od Kołobrzegu i może stanowić bazę wypadową nad morze.

  Do dyspozycji Gości oddanych jest 70 miejsc hotelowych w pokojach o wysokim standardzie, wszystkie wyposażone w łazienkę, TV, telefon, radio. W obiekcie znajduje się sala bankietowa na 100 miejsc, restauracja, stylowy bar myśliwski w podziemiach, kawiarnia, sauna. Własna plaża i przystań ze sprzętem pływającym, możliwość jazdy konnej i przejażdżek bryczką, dla dzieci plac zabaw, boisko do siatkówki, drink bar, sauna. Znakomite warunki do uprawiania łowiectwa, wędkowania.

  Szczególnie polecamy:
  Pałac Myśliwski zajmuje się organizacją polowań dla myśliwych krajowych i zagranicznych, organizuje konferencje, zjazdy i szkolenia oraz imprezy okolicznościowe – wesela, przyjęcia, imprezy integracyjne.
  Serdecznie zapraszamy!

   

  Dowiedz się więcej – wejdź na www.palacslonowice.com

   

  Adres:     78-316 Brzeżno, Słonowice 4

  Telefon:   94 364-26-61

  E-mail:    palac@palacslonowice.com

  www:      www.palacslonowice.com

   

  Romantyczny pobyt we dwoje?  Zapraszamy!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne