1. Oprogramowanie dla żeglarzy taider.pl

  Mazury i znajdujące się tam jeziora to prawdziwy raj dla żeglarzy. Akweny o różnej wielkości i głębokości sprzyjają przyjemnym wyprawom na żagle, bez względu na to, czy uprawiamy ten sport amatorsko, czy jest on naszym sposobem na życie.

  Bezpieczny żeglarz

  Każdy żeglarz, zarówno początkujący jak i doświadczony, powinien jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się do kolejnych wypraw. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, oprócz podstawowego ekwipunku warto zaopatrzyć się również w najnowsze mapy żeglarskie oraz nawigację GPS. Dziś jednak nie trzeba kupować wielu specjalistycznych urządzeń i akcesoriów, wystarczy jedno, ale za to nowoczesne i skuteczne. Nawigacja dla żeglarzy taider.pl to nowoczesna aplikacja, pozwalająca na korzystanie z najbardziej aktualnych map żeglarskich.

  Funkcje aplikacji taider.pl

  Nawigacja mobilna wyposażona jest w najnowsze mapy Szlaku Wielkich Jezior z zaznaczonymi portami, pomostami, miejscami do cumowania, strefami ciszy czy poziomem głębokości wody.

  Aplikacja pozwala również na sprawdzenie cennika w poszczególnych portach, co pozwala nam na wybranie przystani, która odpowiada naszym oczekiwaniom.

  Ponadto, nowoczesne mapy aplikacji taider.pl posiadają oznaczone miejsce niebezpieczne, takie jak rafy czy mielizny, co zwiększa bezpieczeństwo w czasie żeglarskich wypraw. Aby żeglować bezpiecznie nie trzeba jednak stale sprawdzać swojego położenia na mapie. Innowacyjny system ostrzegania przed mieliznami dostatecznie wcześnie zaalarmuje bowiem żeglarza o zbliżaniu się do miejsca niebezpiecznego.

  Rejs kontrolowany

  Aplikacja dla żeglarzy taider.pl pozwala również na dokładne monitorowanie trasy rejsu, wraz z prędkością, jaką osiągamy. Dzięki temu możemy prowadzić nasz osobisty dziennik rejsów, dokumentując swoje wyprawy.

  Aplikacja nawigacyjna dla żeglarzy taider.pl to dokładne odzwierciedlenie oczekiwań współczesnych użytkowników, zarówno żeglarzy-amatorów, jak i osób zajmujących się tym sportem zawodowo.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne