1. Odkryj Podlaskie!

  43 produkty turystyczne, ponad 110 panoram sferycznych najciekawszych miejsc i imprez na Podlasiu, mapy i niezbędne informacje – to wszystko i wiele więcej znajdziecie na www.odkryjpodlaskie.pl – czyli wirtualnym przewodniku turystycznym po najciekawszych atrakcjach turystycznych i ofertach województwa podlaskiego.

  Dwujęzyczny elektroniczny przewodnik zawiera prezentację certyfikowanych przez Polską Organizację Turystyczną oraz wyróżnionych przez Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną produktów turystycznych województwa podlaskiego.

  Podlaskie Atrakcje Turystyczne Przewodnik Podlasie

  Przewodnik panoramiczny to innowacyjny sposób interaktywnego zwiedzania, który w wyjątkowy sposób łączy ruchome panoramy sferyczne, zdjęcia, mapę oraz informacje historyczne i krajoznawcze w formie tekstów i opisów czytanych przez lektora. Dzięki zastosowanej interaktywności każdy użytkownik przewodnika sam może wybrać trasę wędrówki, zatrzymać się na dłużej w interesujących go miejscach, wchodzić do wnętrz, robić zbliżenia, aby obejrzeć szczegóły.

  Przewodnik kierowany jest zarówno do ludzi poszukujących informacji związanych z gotową ofertą turystyczną atrakcyjnego spędzenia czasu w województwie podlaskim jak i do branży turystycznej, która może wykorzystać i sprzedawać produkty w swojej ofercie katalogowej. Każdy produkt jest dokładnie opisany, uzupełniony w informacje praktyczne m.in.: punkty informacji turystycznej, obiekty noclegowo-gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu turystycznego, gdzie można wynająć licencjonowanego przewodnika, a także kto zajmuję się sprzedażą oferty dla grup zorganizowanych.
   

  Poszukujesz inspiracji i informacji o atrakcjach turystycznych województwa podlaskiego ?
  Nie możesz wybrać lepiej niż interaktywny przewodnik turystyczny odkryjpodlaskie.pl !

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne