1. Obozy rodzinne – Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

  Biuro Turystki Aktywnej Kompas, stworzyło unikalną ofertę turystyczną dla Rodziców, którzy wspólnie z dziećmi, chcieliby przeżyć ich pierwszy obóz. Pragniemy aby pierwszy obóz był dla Dzieci okazją to wykazania się samodzielnością i dzielnością, a dla Rodziców możliwością chwili odpoczynku i relaksu.

  Obecność rodzica podczas pierwszego obozu dla dziecka może być o tyle ważna, że dziecko może być bardzo onieśmielone nowymi osobami, sytuacją, otoczeniem, w związku z czym, nawet jeśli byłoby w stanie wykonywać polecenia wychowawców, może nie chcieć współpracować. Rodzic wówczas może zachęcić malucha do wykonywania poleceń, oraz włączenie się w zajęcia.

  W czasie gdy dzieci biorą udział w swoich obozowych zajęciach, proponujemy rodzicom chwile aktywnego bądź relaksującego wypoczynku, m.in. masaże, mini spa, rower, wieczory taneczne, paintball, kajaki, nordic walking.

  Nasze obozy rodzinne zlokalizowaliśmy w pięknych i na nowo odkrywanych regionach turystycznych.

  Dworek nad Pilicą znajduje się wśród przepięknych lasów położonych na wysokiej skarpie po lewej stronie brzegu Pilicy. Puszcza Pilicka jest największym kompleksem leśnym w Polsce środkowej.

  Drugi ośrodek to mazurski folwark nad jeziorem Łękuk w otulinie malowniczej Puszczy Boreckiej, w okolicach Giżycka.

  Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS
  ul. Asesora 72
  80-119 Gdańsk
   
  tel./fax 058 303 18 78
  e-mail: biuro@kompas.pl

  Więcej dowiesz się na
  www.kompas.pl/rodzaje,Obozy_Rodzinne,537.htm

   

  Wyjedź ze swoim dzieckiem na obóz! To niezapomniane wrażenia!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne