1. Nowy Park Wodny nad morzem-Władysławowo

  900 m2 basenów z podgrzewaną wodą! Zjeżdżalnie i inne atrakcje dla dzieci-to oferta nowego nadmorskiego parku wodnego we Władysławowie. To idealna propozycja dla osób wypoczywających na Półwyspie Helskim, Jastrzębiej Górze czy nawet Trójmiasta. 

  Kiedy pierwszy raz spogląda się na zdjęcia tego miejsca, można odnieść wrażenie, że kompleks basenów zlokalizowany jest w tzw. "ciepłych krajach". Nic bardziej mylnego. Park Wodny znajduje się bowiem nad polskim morzem – we Władysławowie w pobliżu popularnej atrakcji dla dzieci tj. Ocean Parku (tam na 12 hektarach poznacie wieloryby, orki, delfiny, żółwie, rekiny i wiele więcej, a to wszystko w naturalnych rozmiarach). 

  Nad morzem - Park Wodny Władysławowo Jastrzębia Góra- Bałtyk aquapark

  Lemon Park Wodny to baseny z podgrzewaną wodą (ok. 30 C), liczne zjeżdżalnie, w tym wielotorowe ze ślizgami do nawet 50 m długości. Brodziki i baseny różnej głębokości pozwalają na wodny relaks. W Lemon Parku znajdziecie również wiele atrakcji dla dzieci: wśród nich np. strefa trampolin, ścianka do wspinaczki, dmuchawce itp.

  Niestety Lemon Park już nie działa
   Na szczęście pojawił się nowy, profesjonalny Park Wodny- sprawdź: 

  Aquapark Reda [z rekinami!]- opinie, ceny, atrakcje
   

  Już wkrótce podamy cennik wejść na sezon wakacyjny 2014. Ta niezwykła atrakcja turystyczna stawia mocny punt na mapie aquaparków nad morzem. We Władysławowie dostępny jest również pływalnia kryta z dwoma basenami (mniejszy dla dzieci z cieplejszą wodą) oraz zjeżdżalnią wodną. Basen zlokalizowany jest w Cetniewie (Ośrodek Przygotowań Olimpijskich), gdzie znajdziecie również bardzo bogatą infrastrukturę sportową. W Jastrzębiej Górze czeka na Was Park Wodny przy hotelu Primavera. Półwysep Helski okazuje się ciekawym miejscem dla osób ceniących wodne atrakcje. Zapraszamy nad Bałtyk!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne