1. Najlepsze aquaparki w Polsce

  Aquaparki w Polsce cieszą się ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi bez względu na porę roku. Odwiedzamy je, by odpocząć, aktywnie spędzić czas z dziećmi czy też poczuć nieco adrenaliny na zwariowanych zjeżdżalniach. Jakie aquaparki w Polsce warto odwiedzić? Sprawdziliśmy to.

  Park Wodny „Nemo” w Dąbrowie Górniczej jest miejscem w którym naprawdę nie da się nudzić. Na miłośników aktywności fizycznej czekają tutaj aż dwa baseny sportowe. Prawdziwą gratką jest jednak ogromny basen rekreacyjny z rwącą rzeką, zjeżdżalnie czy brodzik dla dzieci. Nie zabrakło również groty solnej, saun, baru i siłowni.

  W stolicy Dolnego Śląska czeka na nas „Aquapark Wrocław„. Dzieciom z pewnością spodoba się zarówno brodzik, jak i dedykowany im basen z wodnymi armatkami i pirackim statkiem! Rodzice i młodzież mogą poszaleć na leniwej rzece, basenie z falami i basenie pływackim, lub odpocząć w jacuzzi. W tym aquaparku nie zabrakło również fantastycznych zjeżdżalni dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

  Czy ktoś z nasz nie słyszał o Termach Maltańskich? To ogromny kompleks położony nad jeziorem Malta w Poznaniu, a atrakcji jest tak wiele, że nie sposób ich policzyć! Całoroczny basen na świeżym powietrzu, baseny solankowe, basen ze sztucznymi falami i niesamowite zjeżdżalnie. Na dzieci czeka tutaj brodzik ze wspaniałymi, wodnymi atrakcjami. Przebywając w Poznaniu naprawdę warto odwiedzić to miejsce i spędzić niezapomniany czas z rodziną!

  Nieopodal Olsztyna – w Pluskach znajdziemy „Warmia Park„, który jest jednym z najciekawszych tego typu obiektów w tej części kraju. Na kompleks składają się hotel, restauracje i świetny aquapark. Czeka tutaj na nas podwodne akwarium, basen solankowy, rekreacyjny i sportowy. Dzieci mogą pluskać się w brodziku ze zjeżdżalnią, w którym woda ma temperaturę 32°C. Nie brakuje też ścianki wspinaczkowej i różnorodnych zjeżdżalni.

  Jednym z najnowszych i najnowocześniejszych tego typu obiektów jest Aquapark w Redzie, gdzie mamy możliwość pływania z prawdziwymi rekinami! 500 metrów zjeżdżalni, 500 pontonów i połączenie parku wodnego z oceanarium? Takie atrakcje tylko tutaj! Dowiedz się więcej o Aquapark Reda.

  Nieopodal Redy w samym sercu trójmiasta czeka na nas Aquapark w Sopocie. Jakich atrakcji możemy się tutaj spodziewać? Są baseny sportowe i rekreacyjne, długa na 71 metrów dzika rzeka i dwie fantastyczne zjeżdżalnie. Dla dzieci przygotowano mniejszy basen z armatkami wodnymi, zjeżdżalniami i gejzerami.

  Nie znalazłeś na tej liście aquaparku w swojej okolicy? Sprawdź zatem koniecznie :

  –> 12 najlepszych aquaparków w Polsce <–

   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne