1. Międzynarodowe Zloty Morsów w Mielnie

  To największe wydarzenie w Polsce zrzeszające entuzjastów zimowych kąpieli. Impreza na stałe wpisała się w mieleński kalendarz imprez oraz jest markowym produktem Gminy Mielno.

  Zloty to nie tylko kąpiel w zimowym Bałtyku, ale także zabawa przy muzyce, występy zespołów i liczne atrakcje umilające pobyt nad polskim morzem. Te bardzo widowiskowe i emocjonujące wydarzenia przyciągają nie tylko rzeszę miłośników morsowania ale również osoby im towarzyszące i kibicujące.

  Frekwencja Zlotów Morsów rośnie z roku na rok i tak, rozpoczynając w roku 2004 było nieco ponad 100 uczestników, w 2006 już prawie 500, cztery lata później, t.j. w 2010 roku przy biciu Rekordu Guinnessa zarejestrowały się 1472 osoby, a w 2012 – 1526 osób. Wraz z ilością uczestników rośnie ilość atrakcji w programie Zlotu. Zajęcia z nordic walking i gymstick to idealna okazja na podniesienie sprawności fizycznej. Fire walking i zorbing to sprawdzenie odwagi. Konsultacje z lekarzami są doskonałą okazją by rozwiać wątpliwości „czy zdrowo?”. Śluby w Mieleńskim Pałacu Ślubów już zyskały status „najbardziej udanych”, bo nie niosą za sobą konsekwencji. Ślub na pięknej, nadmorskiej promenadzie ważny jest tylko w Mielnie i tylko podczas Zlotu Morsów.

  Już dziś dołącz do grona morsów! A czy będzie zimno? Koniecznie sprawdź jaka będzie zima – pogoda na luty 2014

  Przełam monotonie zimy, zażyj orzeźwiającej kąpieli i hartuj charakter! Najbliższy Zlot Morsów – już w lutym 2014 roku!!!!

  Więcej informacji na stronie internetowej www.zlotmorsow.mielno.pl
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne