1. Meble dla dzieci

    Każda z nas usłyszawszy ' będzie Pani mamą ', zaczyna meblować pokój dla dziecka. Trzeba przyznać, że różnorodność wzorów, kolorów mebli dziecięcych może nam zawrócić w głowie.

    Pierwsza zasada, meble w pokoju dziecka muszą być wykonane z materiałów naturalnych, muszą być przyjazne alergikom. Powinny być w kolorach łagodnych i przyjemnych. Powinny także być praktyczne. Łóżeczko z regulowaną wysokością materaca, bardzo jest przydatne w miarę jak nasza pociecha rozwija się zaczyna siadać a następnie wstawać. Bez trudu w sklepach z meblami dziecięcymi znajdziemy wszystkie potrzebne nam sprzęty. Łóżeczka, komody, ba, nawet fotel na biegunach. Meble są bardzo ważne ale równie ważne jest wykończenie pokoju, dodanie mu atmosfery spokoju, bezpieczeństwa, ciepła. Zasłonki, baldachimy, dywaniki, firanki, lampki. To wszystko także bez jakiegokolwiek trudu kupimy w jednym sklepie. Jedyny trud jaki nas może czekać to trudne wybory koloru, wzoru. I nie jest to łatwy wybór.

    MEBLE DLA DZIECI

    Wiele z nas posiada jeszcze, gdzieś ukryte na strychu czy w garażu meble ze swojego dzieciństwa. Są one już trochę zniszczone, odrapane, a to brakuje jakiegoś szczebelka w łóżeczku a to gdzieś zawias jest uszkodzony. Ale to nie jest problemem. Jeśli czujemy się na siłach to możemy powoli same wykonać renowacje. W sklepach znajdziemy odpowiednie narzędzia, farby, części. Ale możemy też zlecić odnowienie takich mebli stolarzowi, który fachowo i profesjonalnie przywróci im wspaniały wygląd zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wytycznymi, co do koloru. Przeglądając katalogi mebli dziecięcych mamy wrażenie, że są one wprost wyjęte z bajek. Nie wszystkich stać na taki wydatek, ale w sprzedaży są również tańsze meble dla dzieci, które ani wyglądem, ani wykonaniem nie odbiegają od tych bardzo drogich. Ale pamiętajmy, że to nie wyposażenie, nie cena łóżeczka czy komody tworzy atmosferę bezpieczeństwa i spokoju w pokoju malucha. To spokojne ale żywe kolory, dobre oświetlenie, ładne firanki czy zasłonki i pamiętajmy, by wszystkie rzeczy, które znajdą się w pokoju dziecka były wykonane z ekologicznych i naturalnych materiałów, nie wywołujących alergii.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne