1. MARCO POLO TRAVEL – Podróże z widokiem na morze

  Rejsy wycieczkowe to nowy, fascynujący i obecnie jeden z najmodniejszych sposobów podróżowania i zwiedzania świata. To połączenie niezliczonej ilości atrakcji i najwyższego standardu usług. Uczestnicząc w rejsie wycieczkowym mamy okazję poznawania wielu wspaniałych miejsc z zupełniej innej perspektywy, podróżując w komfortowych warunkach bez codziennego pakowania się, uciążliwych transferów itp.

   

  Statki wycieczkowe to dziś ekskluzywne „pływające resorty” oferujące niemal wszystko czego tylko zapragniemy, a sam rejs jest połączeniem zwiedzania i rozrywkowej podróży. Podczas jednego rejsu mamy okazję na odwiedziny kilku miast, krajów a nawet kontynentów. Płynie się głównie nocą abyśmy mogli każdego dnia podziwiać inny krajobraz, odkrywać malownicze porty, cudowne plaże, rajskie wyspy. W ciągu dnia możemy korzystać z licznych wycieczek fakultatywnych lub też zwiedzać dane miejsca na własną rękę, robić zakupy czy po prostu odpoczywać na plaży. Oferta jest całoroczna, statki pływają bez względu na sezon przez okrągły rok, zachęcając do wyboru z ponad tysiąca tras na siedmiu kontynentach.

   

  Marco Polo Travel to największy w Polsce touroperator specjalizujący się w ekskluzywnych rejsach wycieczkowych. W swojej ofercie posiadamy ponad 20 wiodących i najpopularniejszych linii oceanicznych z całego świata. Oferujemy największy wybór rejsów w Polsce i zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi armatorami na świecie, – których reprezentujemy jako oficjalny, niejednokrotnie wyłączny przedstawiciel w Polsce – gwarantujemy profesjonalną obsługę i najniższe ceny na rynku. Świadczymy także szereg usług dodatkowych tj. rezerwacja hoteli na całym świecie, biletów lotniczych, transferów, wycieczek fakultatywnych, a także pośrednictwo wizowe. Naszym właścicielem jest firma eTravel S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Netmedia. Jako jedyni w Polsce jesteśmy też członkiem organizacji ACE – Association of Cruise Experts.

   

  Zapraszamy od poniedziałku do piątku

  w godz. 9:00 – 18:00

   

   

   

  Marco Polo Travel Sp. z o.o.

  ul. Nowogrodzka 47 A, Roma Office Center, 00-695 Warszawa 

  tel. +48 22 622 00 82 (81)

   

   

  e-mail: rejsy@rejsy.pl

   

  www.rejsy.pl

   

   

   

  OFERTY SPECJALNE SPRAWDŹ!

   

   

   

   

  Odwiedź nas

  na Facebooku

   

  Zapraszamy!

   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne