1. Magic Malbork Show

  Magic Malbork to unikatowe w skali Polski show, na które składają się występy akrobatów i grup tanecznych, pokazy laserów oraz wiele dodatkowych atrakcji, a w trakcie całego spektaklu można podziwiać niesamowite efekty świetlne i dźwiękowe, jak również niesamowitą grę ogni.

  Podczas imprezy można oglądać pokazy body painting, występy szczudlarzy, mimów i cyrkowców. Pięknie wyglądają też iluminacje świetlne budynków i fajerwerki.

  Głównym punktem Magic Malbork będzie jak zwykle niepowtarzalny wieczorny spektakl na Wałach von Plauena przy zamku, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Wystąpią grupy akrobatyczne, w których wykonaniu będzie można zobaczyć zapierające dech w piersiach akrobacje na dużych wysokościach, a do tego muzyka na żywo. Bardzo ciekawym elementem imprezy jest też videopmapping czyli „rzucanie” komputerowego obrazu na mury zamkowe. Spektakl ogląda kilkanaście tysięcy widzów.

  Magic Malbork uzyskał tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego i Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2011. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę, w skład której wchodzą eksperci – praktycy branży turystycznej.

  Więcej informacji na www.magicmalbork.pl

  Poczuj magię Magic Malbork!
   

  Impreza odbywa się w sierpniu – sprawdź pogodę na lato 2015

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne