1. Lodzkie.travel – pomysł na udany weekend w centrum Polski!

  www.lodzkie.travel – to internetowy przewodnik po regionie łódzkim – turystycznej krainie w centrum Polski. Tutaj, oprócz informacji o atrakcjach miejskich, kulturowych oraz aktywnych, znajdziesz także informacje o hotelach, obiektach gastronomicznych i wydarzeniach…

  Lodzkie.travel – pomysł na udany weekend w centrum Polski!

  www.lodzkie.travel – to kompleksowy, internetowy portal-przewodnik po regionie łódzkim – turystycznej krainie w centrum Polski. Tutaj, zarówno turyści, jak i mieszkańcy znaleźć mogą inspirację w wytyczeniu trasy po tym fascynującym regionie. Czy to będzie Łódź ze swoją unikatową XIX-wieczną architekturą pałaców i fabryk potężnych magnatów przemysłowych? Czy może Uniejów z pakietową ofertą wypoczynku w basenach termalnych w scenerii zamku czy kasztelu rycerskiego? A może aktywny wypoczynek w siodle lub w kajaku wzdłuż niezwykle malowniczych rzek Pilicy i Warty? Wejdź i przekonaj się sam – znajdź swój pomysł na poznanie łódzkiego!

  Przejrzyste menu gwarantuje szybki dostęp do podstawowych Informacji potrzebnych w planowaniu podróży:
  GDZIE SPAĆ? 
  GDZIE ZJEŚĆ? 
  JAK SPĘDZIĆ CZAS? 
  WARTO ZOBACZYĆ 
  INFORMACJE PRAKTYCZE 

  Dodatkowo prezentowana jest funkcjonalna mapa z opcją planowania trasy, kilkanaście tysięcy zdjęć z regionu, ciągle aktualizowane kalendarium wydarzeń turystycznych, kulturalnych i sportowych oraz bogaty dział aktualności. Całość dodatkowo dostępna w językach angielskim, niemiecki i rosyjskim.

  Sprawdź: 
  www.lodzkie.travel
  to jest twoje aktualne źródło wiedzy o turystyce w regionie łódzkim. 

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne