1. Łatwe i tanie podróżowanie nie tylko palcem po mapie

    Każdy amator taniego podróżowania doskonale zdaje sobie sprawę, że koszty podróży w dużej mierze uzależnione są od ceny samego biletu lotniczego. Obok portali o tanich kosztach noclegu czy podróżowaniu w danym miejscu istnieją wyszukiwarki tanich lotów.

    Bilety lotnicze w bardzo przystępnych cenach znaleźć można m.in. na stronie certenfly.pl. W wyszukiwarce należy wpisać miejsce wylotu oraz punkt docelowy wraz z datą wylotu (opcjonalnie podróż w obie strony). Należy również sprecyzować dla ilu osób dorosłych będą rezerwowane bilety, czy leci dziecko w wieku 2-11 lat lub niemowlę (0-2 lata). Ciekawą alternatywą może być fakt, że jedna na dziesięć osób płaci średnio o 250 zł mniej niż wynosi cena biletu. Dodać należy, iż wyszukiwanie obejmuje daty elastyczne +/- 3 dni, przeszukiwanie również wśród tanich przewoźników, a także możliwość znalezienia lotu bezpośredniego. Ponadto portal oferuje także pomoc w rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny. Doradcy zaproponują także najkorzystniejsze połączenia lotnicze.

    Po zdecydowaniu się już na konkretne miejsce podróży oraz datę wylotu wyskakuje przejrzysta tabela z możliwymi datami wylotu, ewentualnie przylotu wraz z podaną informacją o kosztach biletu lotniczego. Ciekawą alternatywą jest też to, iż loty sortować można nie tylko według najniższej ceny, ale także według najkrótszego czasu podróży lub najwcześniejszej godziny wylotu. Podana jest także informacja, jeśli pozostało niewiele biletów w tej cenie. W danych szczegółowych dostępne są ponadto wiadomości na temat ewentualnych przesiadek, czasu trwania poszczególnych etapów lotu oraz czasu oczekiwania na kolejne połączenia.

    Po dokonaniu konkretnego wyboru lotu kolejnym krokiem jest rejestrowanie podróżnych , dokonanie płatności i wreszcie potwierdzenie rejestracji. Po spełnieniu wszystkich wymagań zaczynamy odliczać dni do kolejnej podróży naszego życia i możemy informować znajomych, że rezerwacja biletów lotniczych na portalu centerfly.pl naprawdę się opłaca.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne