1. Konsorcjum Polskich Biur Podróży – Trade & Travel Company

  Konsorcjum Polskich Biur Podróży – Trade & Travel Company to jeden z wiodących, polskich touroperatorów, które spełnia najbardziej „EGZOTYCZNE MARZENIA”. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku, możemy zatem pochwalić się prawie 25- letnim doświadczeniem z zakresu organizacji imprez turystycznych na całym świecie.

  W swojej ofercie posiadamy ponad 100 kierunków egzotycznych, zarówno imprez pobytowych, jak i objazdowych. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi liniami lotniczymi, zagranicznymi touroperatorami, a także wieloma firmami związanymi z branżą turystyczną intensywnie rozszerzamy wachlarz proponowanych ofert, a wszystko po to, aby nasi Klienci mogli spędzić urlop w najbardziej egzotycznych miejscach świata i nie tylko.

  O naszym profesjonalizmie świadczy kilkaset tysięcy zadowolonych Turystów. Powierzając nam, co roku swoje plany wakacyjne i tym samym mobilizujących nas do podnoszenia jakości naszych ofert. Nasza działalność rokrocznie doceniana jest przez gremium specjalistów oceniające najlepsze polskie firmy. Ukoronowaniem naszej działalności jest prestiżowa nagroda TERAZ POLSKA, którą możemy się pochwalić jako jedyne biuro w branży turystycznej.
   

  Postaw na sprawdzonych,

  nie czas na ryzyko 🙂

  Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company dysponuje urozmaiconą oraz bardzo bogatą ofertę dla par, grup, rodzin z dziećmi i osób podróżujących w pojedynkę. Zajmujemy się również realizacją wyjazdów dla Firm na Targi, misje gospodarcze, imprezy targowe. Gwarantujemy realizację każdej imprezy przy MINIMALNEJ ILOŚCI 2 UCZESTNIKÓW (tzw. imprezy gwarantowane).

   

  Zapoznaj się z pełną ofertą Konsorcjum Polskich Biur Podróży – Trade & Travel Company

  www.twojepodroze.com.pl

   

  Posiadamy także system rezerwacji hoteli, samochodów oraz rejsów na całym świecie, zapraszamy na stronę:

   

  www.rezerwujwakacje.com.pl

   

  Zadzwoń do nas –  0 801 011 714

   

   

   

   

   

   

   

  Odwiedź nas na Facebooku

  Zapraszamy!

   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne