1. Konkurs-do wygrania promocja o wartości 10 000 PLN

  Stworzyłeś wyjątkowy produkt turystyczny? Zarządzasz obiektem z szeroką ofertą wypoczynkową? Twoja miejscowość zasługuje na ciekawą kampanię reklamową? Weź udział w konkursie! To właśnie ta propozycja może okazać się jednym z turystycznych odkryć 2012 r.

  19 stycznia startuje konkurs „Turystyczne Odkrycia 2012” realizowany przez TargiTurystyczneOnline.pl. Organizator czeka na krótki opis ciekawych ofert, nowości na ryku turystycznym, propozycji mniej lub bardziej znanych w Polsce. Laureat otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 000 PLN m.in. roczne stoisko promocyjne na stronie TargiTurystyczneOnline.pl oraz tysiące wyświetleń reklamy, co pozwoli na prezentację oferty szerokiej grupie odbiorców.
  Targi Turystyczne-Konkurs Odkrycia 2012Internetowe Targi Turystyczne startują 1 marca od tego momentu, wystartuje intensywna kampania promocyjna zapraszająca do odwiedzin witryny. Miliony odsłon bannerów i reklam na wielu portalach internetowych, linki sponsorowane i działalność z zakresu Public Relations. Każda edycja targów będzie trwać 365 dni z prezentacją 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. To doskonałe miejsce do prezentacji aktualnej oferty i nowych odkryć turystycznych dla samorządów, biur podróży czy gestorów atrakcji turystycznych.

  – Chcemy umożliwić prezentację podmiotom, które być może w tym momencie nie dysponują budżetem reklamowym, a posiadają atrakcje bądź produkt turystyczny, o którym warto informować – komentuje Wojciech Kreft – organizator Internetowych Targów Turystycznych.

  – Liczymy, że dzięki temu konkursowi Internetowe Targi Turystyczne przyczynią się do rozwoju i promocji ciekawych ofert rodzimych przedsiębiorców branży turystycznej – jest przecież w Polsce jeszcze tyle nieodkrytych miejsc i atrakcji wartych uwagi i zaprezentowania – dodaje Artur Żyrkowski Prezes Agencji Promocji Miast i Regionów– członek komisji konkursowej.

  Zasady konkursu „Turystyczne Odkrycia 2012” są proste: do dnia 10 lutego należy przesłać drogą elektroniczną Formularz Zgłoszenia wraz z krótkim opisem i zdjęciem „Turystycznego Odkrycia 2012”. Szczegółowy Regulamin Konkursu dostępny jest  tutaj: Regulamin Konkursu  –  Karta Zgłoszeniowa.
   

Kategorie
Aktualności