1. Kolibki Adventure Park Gdynia

  Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Największy park rozrywki w Polsce, stworzony przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.
   

  Wyjątkowo szeroka oferta Kolibki Adventure Park w Gdyni sprawia, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie, jeśli tylko lubi aktywny wypoczynek. Do wyboru mamy tu wręcz niezliczoną ilość różnego rodzaju propozycji – strzelnice, parki linowe, tor dla quadów, domki na drzewach, pole do paintballa, ściankę wspinaczkową, różne tory przeszkód czy nawet specjalnie przygotowaną osadę Indian. Poza tym organizowane są tu rajdy off road i imprezy tematyczne. Wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb i wieku, a zajęcia prowadzą doskonale wykwalifikowani instruktorzy z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Potrafią oni pokazać tajniki każdej dyscypliny, a także opracowują pomysłowe scenariusze różnych gier i zabaw. Tutaj poczujecie prawdziwą adrenalinę i zobaczycie, jak smakuje przygoda.

   

  Dodatkowo po wspaniałej zabawie można miło spędzić czas przy ognisku, co jest doskonałą propozycją na wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Mile widziane są tu zarówno grupy zorganizowane, jak i klienci indywidualni. Można też liczyć na promocje i żniżki.

  Kolibki Adventure Park
  największy park przygody w Polsce
  81-553 Gdynia, ul. Bernadowska 1
  tel. 058 350 50 99
  tel. 600 263 500
  e-mail: biuro@adventurepark.pl
  Zapraszamy codziennie od 9.00 do 17.00

  Więcej informacji na www.adventurepark.pl

  Poczuj smak przygody w Kolibki Adventure Park!
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne