1. Kaszuby Agroturystyka Gościna

  Sprawdź jedno z najlepszych gospodarstw agroturystycznych na Kaszubach – tą domową kuchnię będziesz wspominał jeszcze długo po udanym wypoczynku. Agroturystyka "Gościna" w samym sercu Kaszub ok. 2,5 km od miasta Kościerzyna, tuż nad jeziorem Dobrogoszcz (zaledwie 200 m od gospodarstwa) z ogrodzoną działka i bezpośrednim dostępem do wody o I klasie czystości.

  Tutaj również poznasz poznasz prawdziwy smak kuchni kaszubskiej, zobaczysz jak się robi masło i wiele ciekawych rzeczy. Gospodarze polecają produkty z własnego ogródka. W gospodarstwie są zwierzaki takie jak kury, kaczki, kurki ozdobne, kotki i pieski. Istnieje możliwość nauki haftu kaszubskiego oraz obserwowania cyklu wysiadywania, wylęgu i rozwoju kaczek. Przy nie pogodzie można skorzystać z basenu w Kościerzynie. Dodatkowo do dyspozycji gości również stół do ping-ponga, łódź wędkarska, rowery turystyczne, rower wodny.

  Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem z wyżywieniemDysponujemy 10 miejscami noclegowymi w pokoju 2, 3 i 4 os. Pokoje z widokiem na okolicę, z holu wyjście na taras.  Do dyspozycji gości jest kuchnia z wyposażeniem. Dla gości sa dostępne dwie łazienki z korytarza. Na terenie znajduje wiata oraz miejsce na grilla/ognisko, a także miejsce zabaw dla dzieci (piaskownica zamykana i huśtawka). Zmotoryzowani goście będą mogli skorzystać z parkingu.

  Gospodarstwo Agroturystyczne Gościna
  Tel. stac. 58 686 71 56
  Tel. kom. 505 547 118

  Adres:

  Kaliska Kościerskie 34 A
  83-400 Kościerzyna
  E-mail: halinaroginska@o2.pl

  www.goscina.eu

   

   


  Wyświetl większą mapę

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne