1. Karta Turysty – Gdańsk, Sopot, Gdynia Plus

  Karty Turysty to blisko 240 ofert. Są to bardzo różne propozycje: muzea, noclegi, spektakle, koncerty, wystawy, zakup pamiątek, książek i biżuterii bursztynowej, obiady i inne posiłki, wypożyczanie sprzętu wodnego, wypożyczanie aut, rozgrywki paintballowe, atrakcje w Aquaparku, wizyty w studiu urody, rozrywka i wiele, wiele innych możliwości.  
  Dzięki Karcie można atrakcyjnie i oszczędnie ułożyć co najmniej kilka dni pobytu w Trójmieście i Regionie, zarówno przy dobrej, jak i nieco gorszej pogodzie – w sezonie, jak i w okresie mniejszego ruchu turystycznego.

  Karta Turysty-Gdańsk 2013

  1. Karta Turysty – W ramach tej oferty dostępnych jest ponad 240 zniżek u Partnerów Karty. Zniżki te mogą być wykorzystywane wielokrotnie a ich termin realizacji upływa 30 kwietnia 2014 roku. Karta Turysty jest ofertą podstawową, dostępna jest tylko w Punktach Sprzedaży oraz hotelach.
   
  2. Bilet Zwiedzanie – W ramach tej oferty uzyskuje się jednorazowy wstęp do 22 obiektów muzealnych oraz ZOO Oliwa.
  Bilet ten ważny w opcji czasowej 24 lub 72 godziny. Bilet Zwiedzanie doładowywany jest w Punktach Sprzedaży tylko na Kartę Turysty.

  3. Bilet Komunikacja – W ramach tej oferty uzyskuje się możliwość podróżowanie transportem publicznym ( w tym Szybka Kolej Miejska) o zasięgu metropolitalnym tj. od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa.  Bilet Komunikacja doładowywany jest w Punktach Sprzedaży tylko na Kartę Turysty.

  240 zniżek
  Dodatkowo z Kartą otrzymuje się zniżki w wielu miejscach. Wśród nich są idealne na deszczową pogodę, m.in. restauracje, puby, kluby bowlingowe, spa, fitness, kino 5D, tory kartingowe czy aquapark. Ze zniżek można też korzystać przy zakupie biżuterii w gdańskich galeriach bursztynu.
  Wraz z Kartą turysta dostaje Przewodnik z obszernymi opisami miejsc, które można odwiedzić (w 3 językach), godzinami ich otwarcia, dojazdem i mapkami.

  Karta Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” to nowoczesna karta turystyczna, jaką można spotkać w większości dużych miast w Europie i na świecie. W Trójmieście można ją kupić w punktach „it” na terenie Trójmiasta (m.in. na Lotnisku, przy ul. Długiej i Długi Targ w Gdańsku, w tunelu przy Dworcu PKP Gdańsk Główny, a także w Gdyni).
  Operatorem projektu  Karta Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” jest Gdańska Organizacja Turystyczna.
  Więcej Informacji na temat Karty Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” można uzyskać na stronie internetowej www.gdansk4u.pl/karta.

  Jedna Karta zastępuje wszystkie bilety. Daje też wiele dodatkowych korzyści.

  Muzea
  i ZOO za darmo i bez kolejek

  Z Kartą Turysty również bezpłatnie i bez stania w kolejce można zwiedzić trójmiejskie muzea i ZOO w Gdańsku.  Łącznie – 23 obiekty.
  Karta Turysty umożliwia każdemu atrakcyjne spędzenie czasu w Trójmieście z równoczesnym zaoszczędzeniem pieniędzy ! Pobyt można zaplanować zarówno na weekend jak i na dłużej, dla całej rodziny lub dla singli, w sezonie albo w okresie mniejszego ruchu turystycznego.

   
  PUNKTY SPRZEDAŻY:

  Gdańsk
  ul. Długi Targ 28/29
  tel. +48 58 301 43 55

  ul. Podwale Grodzkie
  tel. +48 58 721 32 77

  ul. Słowackiego 200
  tel. +48 58 348 13 68

  ul. Wały Jagiellońskie 2a
  tel. +48 58 732 70 41
  (punkt otwarty od czerwca 2012)

  ul. Długa 45
  tel. +48 58 301 91 51

  Sopot
  Plac Zdrojowy 2
  tel. +48 58 550 37 83
  (punkt otwarty od czerwca 2012)

  Gdynia
  ul. 10 Lutego 24
  tel. +48 58 622 37 66
  karta turysty

  Bądź na bieżąco
  – dołącz do Fanów Karty Turysty
  na Facebooku
  Karta Turysty na Facebooku

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne