1. Jak przetrwać z dzieckiem na Wyspach Kanaryjskich?

  Dzieci to turyści wyjątkowi. Ich oczekiwania nie są wygórowane, jednak drobne błędy na długo zapisują się w ich pamięci. Gdzie mali podróżnicy mogą liczyć na moc atrakcji? Wyspy Kanaryjskie są jednym z tych miejsc, na których terenie dzieci i ich rodzice mogą spędzić wymarzony urlop. W jaki sposób?

  Familijne oblicze Wysp Kanaryjskich

  Ten archipelag to idealne miejsce na rodzinne wczasy. Na tych, którzy chcą odwiedzić Wyspy Kanaryjskie z dziećmi, czeka moc atrakcji i kurortów, w których turystyka rodzinna stanowi podstawę. Na Teneryfie czy Lanzarote można bez problemów znaleźć hotele z pokojami rodzinnymi, dobrym jedzeniem i licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Polskie animacje są dodatkową zachętą do spędzenia czasu w wyspiarskich kurortach. Sprawdzona oferta obiektów, które na tych wyspach szczególnie sprzyjają rodzinom, dostępna jest na stronie www.swiatwypoczynku.pl. Ten portal turystyczny z wycieczkami online pozwala nie tylko w wyborze miejsca, ale i w dokonaniu rezerwacji w tych obiektach, które posiadają najtańsze oferty wakacji z dziećmi. W przypadku Teneryfy i Lanzarote, wysp wyjątkowo przyjaznych rodzinom, takich propozycji jest sporo. Jak zapewnić maluchowi udany wypoczynek na ich terenie?

  Teneryfa: atrakcje dla najmłodszych

  Tak popularna Teneryfa to idealne miejsce na rodzinne wczasy. Dokładnie zweryfikowane hotele family, polskie animacje i piaszczyste plaże stały się wizytówkami tej wyspy. Ładna pogoda zachęca nie tylko do zabaw nad morzem, ale i do korzystania z innych atrakcji. Które z nich są najlepszą propozycją dla osób wypoczywających na Teneryfie z dziećmi? Lokalne biura podróży zachęcają do udziału w wycieczkowych rejsach katamaranami oraz pirackimi statkami. Wielką przygodą może się też okazać wyprawa w głąb ziemi. Słynna Jaskinia Wiatru, będąca jednym z najdłuższych tuneli wulkanicznych na świecie, może zrobić ogromne wrażenie na każdym podróżniku. Nie brak też na Teneryfie miejsc, które zaprojektowano z myślą o najmłodszych. Zachwycić mogą parki wodne i delfinaria, a w rodzinnych parkach rozrywki nudzić się nie można. Jungle Park przyciąga możliwością zobaczenia egzotycznych ptaków oraz pokazów lwów morskich, z kolei w Siam Park czekają wspaniałe baseny i zjeżdżalnie.
   

  Lanzarote: raj dla dzieci i ich rodziców

  Piękna pogoda i piaszczyste plaże rozciągające się w pobliżu hoteli to największa zaleta tej wyspy. Odwiedzając Lanzarote z dziećmi warto uwzględnić w programie jej zwiedzania wizytę w tych miejscach, w których czekają na nie wyjątkowe atrakcje. Gdzie takich miejsc szukać?

  Godnym odwiedzenia miejscem jest Jameos del Agua – stworzona przez lawę jaskinia, w której wnętrzu organizowane są koncerty. Świetnym sposobem na przeżycie rodzinnej przygody są również wycieczki w Góry Ognia, na terenie których czeka wulkaniczny Park Narodowy Timanfaya. Wielką atrakcją jest też wizyta na terenie ogrodu, który może oczarować kolekcją kaktusów – Jardín de Cactus.

  Wyspy Kanaryjskie, a w szczególności Teneryfa i Lanzarote, to doskonała propozycja dla rodzin chcących spędzić wakacje nad ciepłym morzem. Na ich terenie czekają nie tylko wspaniałe atrakcje i hotele przyjazne rodzinom, ale i promocyjne oferty wypoczynku. Dzięki nim każdy może spędzić tanie wczasy z dziećmi w wyjątkowej scenerii i bez ograniczeń korzystać z możliwości zabawy na najwyższym poziomie. 

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne