1. Inspiracje kulinarne w dalekiej podróży

    Oglądając zdjęcia, wykonane w trakcie dalekich podróży, przypominają się nam miejsca, budynki, sytuacje. Pokazywane i ofiarowywane bliskim pamiątki przywołują wspomnienia zatłoczonych straganów, pełnych magicznych przedmiotów. Z kolei przywiezione z dalekich wyjazdów receptury pozwalają na odtworzenie oryginalnych smaków i zapachów potraw, które towarzyszyły nam w podróży. Poznanie przepisów orientalnej kuchni u samego źródła pozwoli na zaskoczenie przyjaciół i rodziny w trakcie kolacji. Ciekawe, niecodzienne smaki przenieść można do własnej kuchni – wystarczy tylko podejrzeć kucharzy, przyrządzających potrawy na miejscu, a następnie zaopatrzyć się we właściwe składniki.

    Można również przypomnieć sobie dania orientalnej kuchni w inny, nieco mniej wymagający sposób. Obecnie rynek gastronomiczny każdego miasta składa się z lokali, oferujących różnego rodzaju dania. Restauracje azjatyckie cieszą się dużą popularnością – Polacy pokochali dania indyjskie, chińskie czy japońskie. Pyszne.pl to serwis internetowy, umożliwiający zamówienie wybranych potraw online. W wyszukiwarkę portalu wystarczy wpisać lokalizację, a na stronie wyświetli się szereg restauracji, dostarczających jedzenie w okolicy. Serwis Pyszne.pl dostępny jest również w formie aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem – korzysta się z niej wygodnie i intuicyjnie.

    Po przypomnieniu sobie smaku polubionych w podróży potraw masz ochotę na kolejny wyjazd? Planowanie warto rozpocząć od rezerwacji noclegu.

    Airbnb.pl to serwis, umożliwiający rezerwację noclegu w każdym miejscu na świecie. Rezerwacja rozpoczyna się od prostego wyszukiwania – wystarczy wpisać cel podróży, by na stronie ukazała się lista dostępnych miejsc noclegowych. Po zarezerwowaniu noclegu nie będziesz już odkładać wyjazdu na później!

    Pyszne.pl przy współpracy airbnb.pl przygotowały konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 250 euro jak główna nagroda lub jeden z 3 voucherów o wartości 150 euro do zrealizowania na platformie airbnb.pl weź udział w konkursie. Opisz jakie najciekawsze danie jadłeś w swoim życiu w formie opisu, rymowanki, zdjęcia, filmiku lub kolażu. Prace należy przesłać na adres mailowy socialmedia@pyszne.pl lub poprzez Facebooka https:/www.facebook.com/pysznepl. Informace znajdują się także na blogu http://blog.pyszne.pl/konkursairbnb

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne