1. Hotel Olandia Prusim

  OLANDIA – to wyjątkowe miejsce, w wyjątkowym zakątku Polski. XVIII wieczny, zrewitalizowany obiekt turystyczny, położony w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej kusi swym niezwykłym urokiem. Folwark znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej.

  OLANDIA dysponuje 174 miejscami noclegowymi w 60 pokojach znajdujących się w budynkach: Dworu, Spichlerza i Kamiennika.

  Pokoje we Dworze utrzymane są w duchu Olenderskiego rzemiosła. Każdy z 8 pokoi wyposażony jest tak, aby jak najwierniej odzwierciedlić atmosferę dawnej epoki – przedstawiając tym samym historię codziennego życia Osadników. Poprzez tematyczne aranżacje wnętrz pokoi: bartnika, zielarza czy borowego gwarantujemy naszym Gościom wyjątkowy wypoczynek, w wyjątkowym otoczeniu.

  Do Państwa dyspozycji jest również Restauracja Piwniczna, w której olenderskie smaki przenikają do świadomości smakoszy mocniej niż gdziekolwiek indziej. Uzupełnieniem pysznego menu jest wypiekany w olenderskim piecu chlebowym – tradycyjny chleb. Nie lada atrakcję stanowi także prawdziwa wędzarnia, w której wędzone są ryby z własnego jeziora oraz oparte na starych recepturach wędliny.

  W sąsiedztwie Dworu znajduje się budynek Spichlerza, w którym oprócz 14 pokoi gościnnych mieści się Olenderska Zdrowotnia, gdzie mogą Państwo oddać się relaksacyjnym zabiegom, masażom czy seansom w fitosaunach z drzewa cedrowego. Ucztę dla ciała stanowią także kąpiele w piwie, winie, czy mleku, które w towarzystwie regałów z winami z całego świata umilą każdy pobyt.

  Na drugim końcu folwarku mieści się Kamiennik – trzeci budynek hotelowy, oferujący 38 przepięknych, jasnych pokoi, których rustykalne wnętrza swoim wystrojem przyciągną wielu miłośników.

  Stodoła Fryzyjska to idealne miejsce na duże imprezy firmowe czy piękne wesela. Znajduje się tu 330 metrowa sala zwieńczona wyjątkową szklaną kopułą, niemal graniczącą z linią brzegową jeziora Kuchennego. Sala ta pomieści nawet 200 osób. Jako nieliczni gwarantujemy salę, do której można wjechać samochodem, a nawet kombajnem rolniczym – w trakcie pokazów i prezentacji nowych modeli pojazdów. Dodatkową atrakcją jest 300 metrowy namiot sferyczny sprawdzający się przy organizacji letnich przyjęć. Łącznie oferujemy nawet 8 sal konferencyjnych.

  Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych, a także biesiad i pikników. Boisko wielofunkcyjne do siatkówki plażowej, kort tenisowy, łódki, rowery, plac zabaw czy mini zoo dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje, których można tu doświadczyć. Niezwykle interesujący na terenie folwarku jest również 160 letni wiatrak typu HOLENDER – jeden z dwóch tego typu wiatraków w Polsce, przeniesiony do Olandii spod Mławy.

  Olandia to kraina, która z przyjemnością ugości wszystkie rodziny z dziećmi. Zaliczając się do grona obiektów biorących udział w programie "Hotel Przyjazny Rodzinie" gwarantujemy wszelkie udogodnienia potrzebne do wypoczynku z najmłodszymi. U nas łóżeczko dla dziecka, podgrzewacz do butelek, wanienka czy świetnie wyposażone pokoje zabaw to standard sprzyjający pobytom rodzinnym.

  Zaufała nam m.in. UEFA rekomendując Olandię do grona Ośrodków Pobytowych dla piłkarzy na Euro ME 2012.

  Zapraszamy Wszystkich do zapoznania się z ofertą Olandii. Będzie nam miło gościć Państwa w naszych olenderskich progach !

  OLANDIA
  Prusim 5,
  64–420 Kwilcz

  T.: +48 61 29 15 379
  M.: +48 608 467 367
   
  e-mail:
  Zapytania o rezerwację grupową: marketing@olandia.pl
  Zapytania o wesela: ewelina.skrobala@olandia.pl

  Więcej na www.olandia.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Olandii!
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne