1. Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****

  Poznaj Nowy wymiar SPA – Manor House proponuje Państwu autorski program wellness & SPA „Sześć Kluczy do holistycznej metamorfozy” w:

  Basenie Ery Wodnika – z krystalicznie czystą wodą z jonami srebra
  Łaźniach Rzymskich – gdzie przeżywa się zmysłowy relaks ciała i duszy przez wodę
  Witalnej Wiosce SPA – harmonii energii czterech żywiołów Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi
  Studio Odnowy – z terapiami energetycznymi
  Pokojach ofuro SPA – z własnym programem wellness
  Ogrodzie Medytacji – z energią Ziemi, Drzew, mocą Kamiennego Kręgu i Piramidy Horusa

  Basen Ery Wodnika jest pierwszym w Polsce basenem z ożywioną wodą Grandera i jonami srebra. Kąpiel w tej „srebrnej” wodzie nie wywołuje podrażnień i alergii, ale chroni i pielęgnuje skórę – to komfort dla wszystkich zmysłów!

  Resort & SPA – Odkryj urodę życia
  W kompleksie hotelowym Manor House SPA znajdą Państwo nowy wymiar snu i wypoczynku. Oddajemy do Państwa dyspozycji 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi, w tym apartament z autorskim programem wellness w historycznych wnętrzach oraz jedyne w Polsce pokoje Ofuro SPA z głębokimi wannami w kształcie beczki o pojemności 300l do kąpieli w japońskim stylu.
  Gastronomia w Pałacu Odrowążów to również uczta dla Państwa podniebienia i wszystkich zmysłów. To wyszukane dania kuchni polskiej i kuchni wegańskiej, stylowa karczma, urokliwe sale bankietowe z kamiennymi piwniczkami oraz kominkami.

  Podczas pobytów Goście mogą skorzystać z wielu innych atrakcji m.in. z gry w golfa wodnego, minigolfa, sali fitness, outdoor fitness, rowerów, jazd konnych na krytej ujeżdżalni i w terenie, koncertów na Śpiewające Misy i Gongi Tybetańskie itp.

  Obiekt świadczy dla gości usługi na najwyższym poziomie. W dowód uznania za całokształt działań firma Manor House została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami, tytułami, certyfikatami między innymi: "wspaniałe SPA 2014, 2012 i 2007", "Hotel SPA Roku 2013", "EuroCertyfikat" edycja 2011 w kategorii: Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług, "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011 i 2010, "Złoty Standard w obsłdzie klienta" 2011 r., Certyfikat "Wiarygodności Biznesowej 2010", "Lider Przedsiębiorczości 2011 i 2008", "Krajowy Lider Innowacyjności 2008", "Po Prostu Najlepszy: Pałac-Obiekt Zabytkowy 2007", "Obiekt SPA 2010", "Menedżet Polskiego Hotelarstwa" 2007 i 2010, "Turystyczny Klejnot Zdrowia 2010", "wSPAniałe Miejsce Na Mapie Urody 2011 i 2010".

  Poznaj pełna ofertę SPA !

  Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****
  26-510 Chlewiska k.Szydłowca, województwo mazowieckie
  ul. Czachowskiego nr 56, 

  tel./fax 0 48 628 70 61, 607 195 315, 
  chlewiska@manorhouse.pl ; www.manorhouse.pl

   

  ZAPRASZAMY NA ZMYSŁOWY RELAKS CIAŁA I DUSZY PRZEZ WODĘ !
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Zobacz basen Ery Wodnika:
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne