1. Hotel Dwór Oliwski

  Luksusowy pięciogwiazdkowy Hotel Dwór Oliwski położony jest pośród zieleni w zacisznej dzielnicy Gdańska – Oliwie. I choć okolica jest tu nadzwyczaj spokojna, to jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z lotniskiem w Rębiechowie i głównymi szlakami przejazdowymi Trójmiasta. Dzięki temu jest to doskonałe miejsce do organizacji konferencji i imprez firmowych na najwyższym poziomie.

  W Hotelu do wyboru są dwie wysokiej klasy, klimatyzowane sale konferencyjne, w których korzystać można z najwyższej jakości sprzętu audio-video: projektorów, rzutników, odtwarzaczy DVD, telewizorów, ekranów i mikrofonów. Sala biała ma łączną powierzchnię 110 m², natomiast sala grafitowa 145 m². Istnieje także możliwość dzielenia każdej z sal konferencyjnych na 2 mniejsze, jeśli planuje się organizację bardziej kameralnych spotkań. Zawsze można tu liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń czy imprez integracyjnych. Dodatkowo można także wynająć wykwalifikowaną pomoc asystencką.

  Goście hotelu do dyspozycji mają łącznie 70 pokoi, w tym 56 pokoi standardowych, 11 pokoi junior suite i 2 luksusowe apartamenty. Wszystkie pokoje są stylowo urządzone, posiadają mini bar, TV-Sat, indywidualnie regulowaną klimatyzację, stałe łącze internetowe i elegancką łazienkę. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz korzystanie z hotelowego SPA – basenu, sauny suchej, łaźni parowej, sanarium, jacuzzi, studio cardio i "słonecznej plaży".

  Hotel Dwór Oliwski
  ul. Bytowska 4, 80-328 Gdańsk
  e-mail: rezerwacja@dworoliwski.pl
  e-mail: hotel@dworoliwski.pl

  Telefony:
  Dział Rezerwacji: 58 554 70 07         Hotel: 58 554 70 00             
  Restauracja: 58 554 70 70               SPA: 58 554 70 05                     Fax: 0048 58 554 70 10

  Więcej można dowiedzieć się na: www.dworoliwski.pl
   

  Sprawdź ofertę konferencyjną Hotelu Dwór Oliwski!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne