1. Gniewino – Turystyczne Odkrycie 2013

  Tak naprawdę cała Polska i Europa odkryły Gniewino podczas EURO 2012, kiedy to stało się oficjalną bazą reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej. I trzeba przyznać, że „La Rojas” nie wybrali tej małej miejscowości bez powodu. Sprawdź dlaczego i Ty powinieneś odkryć turystyczne Gniewino !

  Turystyczne Gniewino-Atrakcje

  Położenie niedaleko morza, blisko trójmiejskiej aglomeracji, Wejherowa i Półwyspu Helskiego, w otoczeniu lasów i przy Jeziorze Żarnowieckim, decyduje o niezwykłej turystycznej atrakcyjności tego miejsca. Na dodatek powstała tu w ostatnich latach infrastruktura, w tym doskonałe obiekty sportowe, dają niesamowitą możliwość różnorodnego spędzania czasu, co w tak małej miejscowości nie zdarza się często. Idealna propozycja na weekend lub wakacje.

  Przede wszystkim warto odwiedzić tu kompleks rekreacyjny „Kaszubskie Oko”, którego wizytówką jest wysoka na 44 metry wieża widokowa. Zobaczymy z niej wspaniałą poanoramę Kaszub, elektrownię wodną w Żarnowcu i plaże nad Bałtykiem. Na terenie ośrodka można zagrać w mini-golfa i szachy ziemne czy miło spędzić czas na ściance wspinaczkowej. Są tu też ciekawe atrakcje dla dzieci – modele dinozaurów i Stolemów, a także place zabaw i mały park linowy. Działa tu także restauracja.

  Wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas, docenią rekreacyjne obiekty w gminie Gniewino– m.in. pełnowymiarowe i mniejsze boiska piłkarskie i wielofunkcyjne, korty tenisowe, basen ze zjeżdżalnią czy bowling. Warto też wybrać się nad Jezioro Żarnowieckie, po którym w sezonie pływa statek wycieczkowy, są tu też świetne warunki do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Poznać bliżej kaszubską kulturę można w skansenie w Nadolu.

  Gniewino to miejsce, w którym po prostu nie można się nudzić!

  Gniewino
   

  Gniewino to moc atrakcji dla całej rodziny!
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne