1. Gdansk4U

  Gdansk4u.pl to nowoczesny portal turystyczny ukierunkowany na kompleksową promocję miasta Gdańska oraz branży turystycznej. Projekt realizowany jest przez Gdańską Organizację Turystyczną.

  Gdansk 4 MobilePortal informuje o wszystkim, co może zainteresować zarówno turystę, jak i mieszkańca Gdańska. Kultura, sport, festiwale, wystawy i inne praktyczne informacje – to wszystko znajdzie tu użytkownik. Dodatkowo Gdansk4u.pl zawiera kompleksową bazę atrakcji Gdańska,  kalendarz gdańskich wydarzeń, kompletną ofertę noclegową z możliwością rezerwacji, oferty restauracji, jak również oferty zakupowe. Na stronach Portalu można dowiedzieć się o aktualnie prowadzonych projektach Gdańskiej Organizacji Turystycznej takich jak: Karta Turysty, mobilna aplikacja turystyczna do ściągnięcia na smartphony gdansk4u MOBILE, oraz audio przewodniki  Audioguide.

  Dzięki Gdansk4u.pl można zaplanować atrakcyjny pobyt w Gdańsku. Na portalu prezentujemy również gotowe pomysły na spędzenie wolnego czasu – Pomysł na weekend w Gdańsku. Propozycje pogrupowane są tematycznie, aby każdy turysta mógł znaleźć coś dla siebie.

  Ważną funkcją naszego portalu jest możliwość skorzystania z  powyższych informacji także w języku niemieckim oraz angielskim.

   

        Odwiedź Gdansk4u.pl już dziś!

  Zobacz, jak łatwo możesz zwiedzić Gdańsk z Audioguide:

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne