1. Gdansk4u Mobile – mobilny informator turystyczny

  gdansk4u MOBILE” to mobilna aplikacja turystyczna, którą bezpłatnie można pobrać na smartphone lub tablet, adresowana do osób, które planuja pobyt w Gdańsku, poszukują pomysłów na spędzenie czasu lub pomocy w dotarciu do konkretnego miejsca. 

  Jest dostępna na iOS/Android/Windows, w 3 jęz. Pozainstalowaniu daje łatwy dostęp do różnorodnych treści (artykułów, multimediów, map) oraz nowoczesnych technologii (fotokody, geolokalizacja). „gdansk4u MOBILE” umożliwia interaktywne korzystanie z profesjonalnie przygotowanej informacji (turystycznej, kulturalnej, sportowej), z której można korzystać też w trybie offline (bez kosztów transmisji danych).

  Gdansk 4 Mobile

  Użytkownicy mogą m.in.

  ·         zaplanować pobyt (sekcja Wydarzenia, Pomysł na dziś , Pomysł na weekend)

  ·         sprawdzić aktualne zniżki

  ·         wyszukać informacje wg kategorii

  ·         wyświetlić obiekty w wybranym promieniu

  ·         wyznaczyć trasę do konkretnego miejsca.

  gdansk4u MOBILE” składa się z 9 rozbudowanych sekcji, m.in. bazy noclegowej/gastronomicznej/ kulturalnej/ kalendarza wydarzeń/opisów zabytków/atrakcji/tras turystycznych/zdjęć/praktycznych informacji. Pełni jednocześnie rolę informatora, organizatora czasu i przewodnika.  Treści są pobierane z portalu turystycznego www.gdansk4u.pl, którym zarządzamy, co gwarantuje aktualny kontentu.

  Wyróżnikiem aplikacji jest 300 audycji o 100 atrakcjach/miejscach w mieście (w 3 jęz.). „Gdańsk TOP 100” to innowacyjny szlak turystyczny, oznakowany tablicami z rozpoznawalnym logotypem: czerwonym kodem QR. Turysta nie musi czytać informacji, może je wysłuchać. Zwiedzanie rozpoczyna się w dowolnym miejscu i czasie, o każdej porze roku i dnia. Szlak promuje aktywne zwiedzanie, umożliwia łatwy dostęp do  faktów historycznych i ciekawych historii. Poszukiwanie miejsc oznakowanych kodem QR może też stanowić element rywalizacji (city games). Z wykorzystaniem aplikacji organizowaliśmy m.in. popularną grę miejską.

  ”gdansk4u MOBILE” należy do światowych tendencji rynkowych w dziedzinie technologii mobilnych.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne