1. Galeria Pępowo – największe w Polsce muzeum Volkswagena

  Kolekcja Volkswagenów

  Zamiłowanie naszej rodziny do samochodów marki Volkswagen zrodziło się w latach 60tych i z biegiem lat stało się prawdziwą pasją, którą żyje już trzecie pokolenie. Dzisiaj każdemu pojazdowi poświęcamy dużo czasu i pracy, dzięki czemu nawet najstarsze samochody są w pełni sprawne.
  Pierwszego garbusa z naszej kolekcji zakupił dziadek. Zafascynowanie szybko przeszło na syna, który również kupił garbusa i kilka lat później transportera – hipisowskiego ogórka. W tamtych czasach jeszcze nikt nie myślał o zgromadzeniu kolekcji. Pomysł powstał dopiero na początku lat 90tych, kiedy mogliśmy stworzyć odpowiednie warunki na utrzymanie samochodów. Przede wszystkim chodziło o przestrzeń do trzymania samochodów oraz warsztat, w którym są serwisowane i odrestaurowywane.

   

   

  Noclegi

  Dla tych, którzy zdecydowali się na "Tydzień z Galerią" gwarantujemy najlepszą obsługę i atmosferę. Dla naszych gości stworzyliśmy możliwość wyboru formy noclegu – dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszego klienta. W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji mamy pokoje jedno, dwu i czteroosobowe (rodzinne), komfortowo i wygodnie urządzone. Pokoje "Galerii" wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. "dostawki".

  Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z "nietypowej" formy noclegu są przyczepy campingowe – wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.

  Nie zapomnieliśmy także o "właścicielach" samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez… namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu 🙂

   

  Serwis Volkswagenasprawdź!

   

  Rezerwacje

  Galeria Pępowo przyjmuje rezerwacje od klientów indywidualnych i zbiorowych.
  Recepcja czynna od godz. 9:00 do 22:00.

   

  Kontakt:

  Galeria Pępowo, ul. Armii Krajowej 50, 83-330 Pępowo

  tel. +48 604 704 050, +48 (058) 681 82 05, fax. +48 (058) 681 79 98

  GPS 54°21' 41" N , 18°23' 20" E

   

  Więcej na naszej stronie VW

   

  Z A P R A S Z A M Y !

   

   

   

  Z beetlem w trasę?

  ZAPRASZAMY!

  Tutaj dowiesz się więcej!

   

   

   

   

   

  Jesteś pasjonatem Volkswagena?

   

  Chcesz zostać u nas dłużej?

   

  Sprawdź Informacje

  o noclegach!

   

   

   

   

   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne