1. Fiordy.com – kierunek Skandynawia!

  Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do Norwegii i innych krajów skandynawskich. Dzięki dogłębnej znajomości lokalnego rynku i wieloletnim kontaktom z lokalnymi firmami możemy zaproponować najciekawsze, precyzyjnie opracowane trasy, obsługę na najwyższym poziomie i korzystne ceny.

  Organizowane przez nas wycieczki nastawione są na pokazanie tego, co najpiękniejsze w Skandynawii. Dbamy o to, żeby przejazdy pomiędzy poszczególnymi miejscami były krótkie, a cała trasa zaplanowana z myślą o wypoczynku, a nie forsownym maratonie.

  Podczas naszych wycieczek grupowych korzystamy tylko ze sprawdzonych pilotów i przewodników, którzy doskonale znają teren swojego działania. Podczas transferów w krajach skandynawskich korzystamy z lokalnych przewoźników. Gwarantuje to bardzo wysoki standard autobusów oraz bezpieczeństwo – po krętych, górskich drogach wożą nas doświadczeni, dobrze wyszkoleni kierowcy, którzy doskonale znają trasę.

  Organizowane przez nas wyjazdy indywidualne to starannie opracowane trasy i świadczenia na wysokim poziomie. Programy są tak skonstruowane, aby pozostawić naszym klientom dużą dowolność w doborze atrakcji i tym samym w kreowaniu ostatecznego kształtu wycieczki.

  Aby zakupić naszą imprezę, nie trzeba wychodzić z domu. Zgłoszenie można wysłać e-mailem lub skorzystać z systemu rezerwacyjnego na naszej stronie, a należność opłacić przelewem lub poprzez płatności online w systemie dotpay.pl. Wszelkie dokumenty podróży prześlemy pocztą. Zapraszamy również do naszego biura, w którym wszystkie formalności można załatwić osobiście przy filiżance aromatycznej kawy.

   

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Z nami Skandynawia jest naprawdę piękna!

   

  Kontakt:

  Premium Events – fiordy.com
  Ul. Roentgena 23 lok. 11
  02-781 Warszawa

   

  www.fiordy.com

   

  info@fiordy.com

  Tel. 22 296 34 95
  Tel. 22 498 13 70

   

   

  Odwiedź nasz profil

  na Facebooku >>>

   

   

  W pogoni

  za zorzą polarną

   

   

  WIOSNA / LATO 2014

   

  Majówka:

  wodolotem po fiordach

   

  Norweskie fiordy,

  Oslo i Bergen

   

  Najpiękniejsze fiordy

  w 5 dni

   

   

  Katalog do pobrania

  TUTAJ

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne